קורס שיווק בווידאו

netflix-3733812_1280
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

על הקורס שיווק בווידאו

קורס מקיף, יסודי, מפורט ומעמיק בנושא שיווק בוידאו

הקורס מועשר בשלל טיפים וטריקים לעבודה יעילה

לצורך לימוד קורס זה לא נדרש ידע מוקדם

ורד חורי הינה מנחה מובילה בתחומי הרשתות החברתיות והשיווק באינטרנט

דרישות הקורס: ללא דרישות מוקדמות.

תיאור הקורס:קורס שיווק בווידאו מיועד לבעלי עסקים, אנשי שיווק, פרסום ותוכן וכל אחד המעוניין להפיץ את המסר, לשווק, למכור ולהגיע לקהל לקוחות רחב בצורה יעילה, מקורית וחדשנית – בווידאו.המטרה המרכזית של הקורס היא לתת ידע מעשי לשיווק נכון ויעיל באמצעות וידאו כך שהמסר שלכם יועבר לקהל היעד באופן הברור ביותר ויניע לפעולה את הצופים בסרטון שלכם כדי לגרום להם ליצור עמכם קשר ואף לרכוש את השירותים או המוצרים שלכם.

בקורס נלמד כיצד לייצר חשיפה גבוהה, כיצד ליצור מיתוג אישי ועסקי וכיצד לבלוטו משמעותית על פני מתחרים וכל זאת בזכות הכנת סרטונים איכותיים בעלי מסר שיווק והפצתם באפיקים מגוונים.קורס שיווק בווידאו מלווה את תהליך השיווק בווידאו החל משלב הגדרת מטרות ויעדים, אפיון הרעיון המרכזי, הכנת תסריט ולצילומים, דרך שלבי הביצוע של הקלטה, צילום ועריכה ועד שיווק והפצת הסרטון בערוצים שונים במטרה להגיע לקהל רחב של גולשים רלוונטיים ולהפוך אותם ללקוחות שלכם!את הקורס הזה אסור לכם לפספס !

על המנחה ורד חורי מומחית לשיווק באינטרנט ופייסבוק

ורד חורי, מייסדת ובעלים של EWISE, סוכנות דיגיטל לפרסום, שיווק וחוויית לקוח מדויקת ונוגעת (וכן.. גם משמחת).עם ניסיון של מעל 15 שנים בעולם השיווק הדיגיטלי, הקורסים הלימודיים וההרצאות של ורד מתמקדים במגמות בדיגיטל שמשפיעות על עסקים קטנים ובינוניים ודרכים למנף אותן לטובתך.

להרשמה

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin