קורס כלים לניקוי וסדר במחשבות- הדרך המהירה לעשות סדר בראש ובחיים

files-1614223_1280
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

על הקורס כלים לניקוי וסדר במחשבות- הדרך המהירה לעשות סדר בראש ובחיים

תתחלי לנהל את המחשבות שלך..תדעי איך לא לתת לראש שלך לייצר סרטים ופחדים..

יהיה לך שקט בראש ואירועי חייך לא ישאבו אותך..תקבלי החלטות מתוך סדר, שקט נפשי וביטחון..חייך יקבלו בהירות ומשמעות..

דרישות הקורס: התכנים כתובים עבור נשים, אבל נכונים לכולם..

תיאור הקורס:

הכנתי לך קורס דיגיטלי לניקוי וסדר במחשבות, לעשות סדר בראש, כך שהמחשבות יהיו כלי מעולה בידיים שלך, ליצור את החיים שאת רוצה.. שעם הרכישה יהיה זמין לך לכל החיים, תוכלי לחזור עליו כמה וכמה פעמים, עד שהנושא הזה יהיה ממש ממש ברור, יש בו תרגילים, ותמיכה שלי לכל שאלה.

ומי שהנושא הזה ברור לה, כל החיים משתנים לה. החשיבה שלה מסודרת, הראש שלה מבורר, היא שולטת בחשיבה שלה, ומחליטה בעצמה מתוך עיניים פקוחות, עירנות ומודעות, עם מה היא הולכת ועם מה לא.

8 השיעורים בקורס (בכל שיעור יש כמה סרטונים, חומר כתוב, ותרגילים) מלמדים לטפח את כלי המחשבות, ולהפוך אותו להיות כלי חזק שיוצר מציאות רצויה. בקורס אנחנו מסדרות את החשיבה לפי קטגוריות כמו ארון מסודר, כך שכל מחשבה שעוברת תדעו לשים אותה במקום אליו היא שייכת. יש גם בונוסים שווים, והתמודדות עם כל השדים שיש לנו בראש..

אני רחלי מדמוני נשואה לירון, אמא ל-6 ילדים + נכד, גרה בשומרון. מזה 10 שנים אני מנחת קבוצות, מאמנת אישית, מרצה ובלוגרית בתחומי החשיבה יוצרת מציאות, תקשורת מיטבית, מערכות יחסים תקינות, התנהלות מודעת, והסתכלות בריאה על אתגרים ומצבי חיים. הכלים מגיעים מעולם התוכן של האימון, שיטת ימימה, מגירות, הרב קוק הרמב”ם וקבלה..

על המנחה רחלי מדמוני מנחה, מרצה, מעבירה סדנאות, מאמנת ובלוגרית.

מזה כ-10 שנים מנחת קבוצות, מאמנת אישית, מרצה ומעבירה סדנאות ובלוגרית במגוון תחומים:חשיבה יוצרת מציאותתקשורת מיטביתמערכות יחסים תקינותהתנהלות מודעתהסתכלות בריאה על אתגרים ומצבי חייםהכלים מגיעים מעולם התוכן של האימון, שיטת ימימה אותה למדתי במשך 10 שנים, שיטת המגירות אותה למדתי במשך 9 שנים, הרב קוק הרמב”ם וקבלה אותה אני לומדת כבר תקופה.נשואה לירון, אמא ל-6 ילדים, סבתא לנכד וגרה בשומרון.

אהבתם? לחצו כאן והירשמו במחיר מבצע

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin