צועדים איתכם
קדימה

ליהוק ישראל והקהילה שלנו גדלים בכל יום שעובר, עם אלפי טאלנטים במאגר אנחנו חושבים תמיד על לעזור לכל חבר וחברה לפרוץ את תקרת הזכוכית ולהגיע למימוש עצמי והצלחה בקריירה שלהם .
דרך נוספת שכזו היא לעזור לכם בקידום אורגני כאן באתר או ברשתות החברתיות שלנו. 
אז אם הינכם נמנים כחברים וחברות בקהילת ליהוק ישראל ואם הפרופיל שלכם באתר הקהילה מעודכן ומלא (תמונת פרופיל ורקע, תגיות רלוונטיות, מלל ואודות, גלרייה וכדומה).
אנו מזמינים אתכם למלא את הטופס שאלות הבא ואולי אתם תזכו לככב באייטם מיוחד

ליהוק ישראל והקהילה שלנו גדלים בכל יום שעובר, עם אלפי טאלנטים במאגר אנחנו חושבים תמיד על לעזור לכל חבר וחברה לפרוץ את תקרת הזכוכית ולהגיע למימוש עצמי והצלחה בקריירה שלהם . דרך נוספת שכזו היא לעזור לכם בקידום אורגני ברשתות החברתיות שלנו. 
אז אם אתם מאמינים שיש לכם את זה ושאתם בולטים מעל האחרים…
אנו מזמינים אתכם למלא את הטופס שאלות הבא ואולי אתם תזכו לככב בקמפיין הספוטלייט שלנו

מי
אתם
בעצם

הטופס הבא בנוי ממספר שאלות בפורמט של ראיון בעצם, ככל שתענו על יותר שאלות ותספקו יותר פרטים ככה תגדילו את סיכוייכם להיבחר ונוכל לפרגן לכם בקמפיין הספוטלייט שלנו

קמפיין הספוטלייט, הוא קמפיין שקם במטרה אחת בלבד וזה לאתר ולקדם טאלנטים, דוגמנים, שחקנים מהארץ ומהעולם ולתת להם במה בפרופיל האינסטגרם שלנו. אנו נבחר כאלו שבלטו מעל אחרים ונשתף תכנים שייקבעו מראש איתכם. ישנם עשרות מלהקים מהארץ ועוד מאות של סוכנויות, מפיקים וכדומה שיודעים על הקמפיין ורק מחכים לראות פנים חדשות. אולי זו ההזדמנות שלך?

להגדלת הסיכוי להיבחר – אנא פרטו ככל האפשר

שאלות נוספות

כל מה שרציתם לדעת על היוזמה המפרגנת שלנו
קמפיין הספוטלייט, הוא קמפיין שקם במטרה אחת בלבד וזה לאתר ולקדם טאלנטים, דוגמנים, שחקנים מהארץ ומהעולם ולתת להם במה בפרופיל האינסטגרם שלנו. אנו נבחר כאלו שבלטו מעל אחרים ונשתף תכנים שייקבעו מראש איתכם. ישנם עשרות מלהקים מהארץ ועוד מאות של סוכנויות, מפיקים וכדומה שיודעים על הקמפיין ורק מחכים לראות פנים חדשות. אולי זו ההזדמנות שלך? ​

האייטם יכול להתפרסם באחד או יותר מהערוצים הבאים שלנו : 

ישנם מספר תנאים בסיסיים שעלייך לעמוד בהם על מנת שנשקול את בקשתך: 

  1. על הפרופיל שלך להיות ערוך ומוצג בצורה מלאה באינסטגרם 
  2.  עלייך למלא את הטופס שכאן בעמוד באופן מלא ככל האפשר ולצרף לפחות תמונת פנים ברורה אחת – לא יאושרו אייטמים ללא מלל או חומרים איכותיים במידה מספקת (הכוונה לא לשלוח לנו תמונות חובבניות מחוף הים, מועדון לילה, תמונות עם חברים וכדומה) 
  3. שוב מדגישים – היו פתוחים ואמיתיים בתשובותיכם בטופס שכאן ושלחו כמה שיותר פרטים וחומרים – זה רק יגדיל את הסיכוי לאישור הפרסום. 
  4. זהו. נעבור על כל הפרטים ונבחר בודדים שבלטו מעל אחרים

לא. הסיפוק במתן במה לכשרונות שטרם קיבלו הזדמנות, זה יותר טוב מכל תשלום

לא. אנו נבחר רק כאלו שבלטו מעל אחרים הן מבחינת הפרופיל שלהם ברשתות והן כמובן בכשרון ובפוטנציאל הגלום בהם לדעתינו.

קבוצת פייסבוק לטאלנטים ומגייסים, בקבוצה אלפי טאלנטים מתחומים שונים, לוח ליהוקים עשיר ועדכונים שוטפים