קורס להורדת רמת המתח עם כלי מיינדפולנס ומדיטציה

man-513529_1280
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

על הקורס להורדת רמת המתח עם כלי מיינדפולנס ומדיטציה

עצרת לרגע ושמת לב שבחיים שלך יש יותר מידי מתח והוא מיותר.

תפסת פתאום שזה די כמו לרוץ סביב הזנב של עצמך.ושאלת את עצמך : “איך מורידים את המתח? איך חיים חיים יותר שלווים ויותר רגועים?”

מישהו אמר לך: “מדיטציה” או “מיינדפולנס”. אכן מדיטציה היא כלי מרכזי ליצירת שלווה בלבמה יהיה לך אחרי הקורס? יהיו לך כלים פרקטיים לתרגול שיכניסו שקט לחיים שלך ברמה היומיומית. ה”פתיל” שלך יהיה יותר ארוך ותהיה לך יותר סבלנות לכל מצב. יהיו לך בהישג יד הקלטות של הנחיות למדיטציה להקשבה ותרגול בכל שעה שנוח לך. כל השיעורים יישמרו לך על המחשב או הנייד להקשבה בנסיעות ובכל שעה ומקום שמתאים לך.ואת כל זה אתם מקבלים עם גיתה שלמדה במנזרים במזרח ובג’ונגלים במערב וכיום חיה כאן בגולן ומלמדת מה’דהרמה’

דרישות הקורס: רצוי שתפנו לעצמכם זמן שקט כדי להקשיב לסרטון ולתרגל איתי. מומלץ להקשיב לכל סרטון כמה פעמים, לרשום לכם שאלות ולשלוח אליי.

תיאור הקורס:ככל שנדע את עצמנו- את המיינד שלנו, יהיה לנו יותר פשוט לנהל את עצמנו: את המחשבות ואת הרגשות לכן, כל שיעור הוא חלק מהפאזל של הידיעה את עצמנו. נלמד את מבנה המיינד, את מקור המחשבות והרגשות, את הדרך לאפשר רק למחשבות שאנחנו רוצים, להיכנס אל הלב שלנו. בחלק מהסרטונים תמצאו הנחייה לישיבה שקטה. יהיו גם שיעורי בית. שיעורי הבית מאפשרים לכם לתרגל ולראות איך זה עובד לכם ביומיום. מה עוד? במהלך כל הקורס אני זמינה עבורך במייל לשאלות, הרהורים ושיתופים.

מה המבנה? הקורס כולל 6 מפגשים. 6 שיעורים עם: סרטון באורך שבין 10-20 דקות וכמה מילים כתובות לסיכום. בין מייל למייל יש תרגילי בית ומשימות כדי להטמיע את החומר הנלמד ולהעלות שאלות ואתגרים מהתרגול שלכם ביומיום שלכם.

על המנחה גיתה יהודית גליק מנטורית למדיטציה

Dharma Teacher מורה למיינדפולנס ומדיטציה. לאחר לימודי תואר ראשון בחינוך, המשכתי אל תחומים מגוונים ועמוקים יותר בהדרכה: אימון אישי, הנחייה, טרילותרפיה, רפואת גופנפש וצ’יקונג רפואי. עם כל הכלים הללו טסתי למצוא את המקום השקט אשר בו אוכל לממש את מגוון הכלים שרכשתי. לאחר מגורים במנזרים ואשראמים, חזרתי והקמתי את ה’דהרמה’ כדי לאפשר לעצמי להמשיך לחיות בשקט ולכל מי שחפץ ליבו במקום שקט ובקבלת כלים לחיים מתוך הרמוניה ושלווה פנימיים

אהבתם? לחצו כאן והירשמו במחיר מבצע

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin