קורס איך לענות על שאלות נפוצות בראיון עבודה

job-interview-3410427_1280-1
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

על הקורס איך לענות על שאלות נפוצות בראיון עבודה

בעזרת הקורס הזה תלמד/י להשיב בצורה נכונה על 5 השאלות הפופולריות שחוזרות כמעט בכל ראיון עבודה בעזרת הקורס תבין מה רוצה ללמוד עליך המראיין/ת כשהיא שואלת אותך שאלות כמו ספר לי על עצמך, מדוע אתה מחליף עבודות בתדירות כל כך גבוהה, מה התכונה השלילית שלך, איפה תהייה עוד 5 שנים מהיום? וספר לי על מנהל שהיה לך מאוד קשה לעבוד איתובזכות הקורס הזה תבין סוף סוף אך מצד אחד לא להשמע כמו כל יתר המועמדים שהתראיינו למשרה לפנייך ולא עברו כי הם נשמעים בדיוק אותו דבר כמו כולם

בזכות הקורס הזה תבין/י מה נכון להציג במסגרת התשובות שאת/ה נותן/ת לשאלות שאת/ה נשאל בראיון עבודה

במסגרת הקורס הזה תקבל הדרכה של צעד אחר צעד איך לאתר את התכונה השלילית שהכי נכון להציד במסגרת ראיון עבודה למשרה שאת/ה מתראיין אליה

הקורס הוא דיגיטאלי, הוא זמין לך 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה.

דרישות הקורס: ללא דרישות מוקדמות.

תיאור הקורס:הקורס שלפניך הוא אחד המוצרים מתוך סדרת הקורסים המובילה בישראל בשם ׳לנצח את הריאיון׳ של חברת ווין ג׳ובס שכבר הכשיר מאוד מחפשי עבודה לעבור את הראיונות עבודה שלהם בהצלחה!

זהו הקורס היחיד בארץ שפותח על ידי אשת מקצוע שניהלה בעצמה עשרות רבות של תהליכי גיוס למגוון רחב של דרגים מקצועיים עבור חברות תעשייתיות, חברות שירות, חברות ההייטק, חברות מסחריות, חברות ביוטק וחברות קלינטק- והייתה מעורבת בעוד מאות גיוסים כמומחית מלווה של ארגונים בתעשיות אלו. במסגרת אחת הגרסאות המקוצרות של הקורס- בהתאם לשאלה או השאלות שבחרת לרכוש, תקבל/י – הסבר מקיף של השאלה, מעיניו של המראיין.

– דגשים איך נכון לבנות תשובה טובה עבורה. – ותשובה/ות מלאות כפי שמאיה עצמה, הייתה משיבה עליהן, לו הייתה נשאלת אותן בראיון עבודה.

במוצר זה תלמד/י להתמודד עם 5 השאלות הפופולריות ביותר ב 95% מראיונות העבודה:

שאלה 1: ספר לי על עצמך.

שאלה 2: מה התכונה הכי פחות חזקה שלך.

שאלה 3: מדוע אתה מחליף עבודות בתדירות כל כך גבוהה?

שאלה 4. איפה אתה רואה את עצמך עוד 5 שנים מהיום?

שאלה 5: ספר לי על מנהל שהיה לך קשה לעבוד איתו.

עם זאת נבהיר כי ההרשמה לקורס ׳לנצח את הריאיון׳, אינה מהווה התחייבות או הבטחה מכל סוג שהיא לקבלה למשרה זאת או אחרת. למי מיועד הקורס: הקורס מיועד לכל מי שהיה בלפחות ראיון עבודה אחד וקיבל בעקבותיו ״מכתב דחייה״ מנומס, שמעדכן שהחברה מצאה מועמד מתאים ממך לאיוש המשרה, ומבין שכל מה המפריד בינך לבין משרת החלומות שלך, זה לעבור בהצלחה ראיון משאבי אנוש (HR).

על המנחה מאיה דרמן פרוסטיג

מאיה דרמן פרוסטיג, בוגרת לימודי פסיכולוגיה וסוציולוגיה, קואוצ׳ינג אישי וקבוצתי וחוקרת במסגרת לימודי דוקטורט את נוסחת ההצלחה להגעה לאושר מקצועי. היא הבעלים והמנהלת בפועל של חברת ווין ג׳ובס בע״מ, מזה 13 שנים. כותבת בלוג בנושא מציאת עבודה באתר החדשות המוביל מבזקים ׳צבע אדום׳. המומחיות הגדולה ביותר של מאיה היא, לעזור למי שמבין שהקריירה שלו היא לפחות 1/3 מאושרו, לייצר הזדמנויות תעסוקה שמגשימות באופן המיטבי את הפוטנציאל המקצועי שלך ולכבוש אותן בהצלחה.

במילים פשוטות- מאיה תלמד אותך איך לייצר לעצמך יותר הזדמנויות תעסוקתיות שמגיעות ישירות ממנהלים מקצועיים שנחשפו למומחיות שלך בתחום המקצועי והבינו שאת/ה האדם הנכון ביותר לארגון שלהם. הפעם היא עושה זאת באמצעות הקורס ׳לנצח את הראיון׳, הקורס היחיד בארץ שפותח על ידי אשת מקצוע שניהלה בעצמה עשרות רבות של תהליכי גיוס למגוון רחב של דרגים מקצועיים עבור חברות תעשייתיות, חברות שירות, חברות ההייטק, חברות מסחריות, חברות ביוטק וחברות קלינטק- והייתה מעורבת בעוד מאות גיוסים כמומחית מלווה של ארגונים בתעשיות אלו.

אהבתם? הירשמו!

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin