קורס יסודות הצילום בסטודיו

photography-1850469_1280
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

על הקורס יסודות הצילום בסטודיו

קורס מקיף, יסודי, מפורט ומעמיק בנושא צילום אולפן עם תאורה

לצורך לימוד קורס זה לא נדרש ידע מוקדם

הקורס מועשר בשלל טיפים וטריקים לעבודה יעילה

בקורס נלמד על חשיבות התאורה לצילום תמונה איכותית

דרישות הקורס: ללא דרישות מוקדמות

תיאור הקורס:קורס יסודות הצילום בסטודיו מיועד לצלמים מקצועיים אשר רוצים לבסס ולהרחיב את הידע שלהם בעקרונות העבודה בסטודיו ולצלמים חובבים אשר רוצים לשפר את יכולותיהם בצילום מבוים וללמוד לשלוט בתאורה מלאכותית.

מטרת הקורס, הכרות עם ציוד הצילום בסטודיו מקצועי והשימוש בו לצלמים עם יומרה מקצועית, תוך מתן טיפים לאלתורים בסטודיו ביתי לצלם החובב אשר רוצה לקבל תוצאות שיראו מקצועיות: מבזקי אולפן, מטריות, ארגזי תאורה, רפלקטורים, חצובות למצלמה ולמבזקים, מד אור ורקעים שונים. בקורס יסודות הצילום בסטודיו תלמדו כיצד בעזת התאורה ניתן לקבוע את הצבע והגוון של האובייקט ובכך ליצור את האווירה והמסר הרצויים לכם.

עוד תלמדו כיצד ניתן להאיר אובייקט עם מקור אור אחד, שניים, שלושה או אף ארבעה מקורות אור. תלמדו את התפקיד של כל מקור אור במערך התאורה, תאורה עיקרית, תאורת מילוי, תאורת אפקט ותאורת רקע. תלמדו איזו השפעה יש לאיכות האור על האווירה והמסר, כיצד מבליטים מירקם ואיזו תאורה מתאימה לריכוך קמטים.בנוסף לתאורת הסטודיו תהיה התייחסות למבזקים ניידים וכיצד ניתן להשתמש בהם ובאביזרים שונים, מקצועיים ומאולתרים, באופן מושכל לקבלת איכויות של צילום מקצועי.

על המנחה יואב בן דורצלם ומורה לצילום

על תואר שני בחינוך ותואר ראשון בחינוך ואומנויות, למד צילום ואומנות ב”מדרשה למורים לאומנות”. בתחילת דרכו המקצועית עבד כצלם וכמעצב גרפי עצמאי. במסגרת זאת צילם לקמפיינים מסחריים צילומי מוצרים, מזון וארכיטקטורה. בשנים 1980-2000 עבד כמורה וכראש המגמה לצילום בביה”ס לאומנויות “ויצו צרפת”.

בתקופה זאת פיתח תכוניות לימודים בצילום תוך התאמה להתפתחות הטכנולוגית המואצת.בשנים בהם שימש כראש המגמה, המגמה שלשה את מספר תלמידיה וצלמים מפורסמים רבים השתלבו במערך ההוראה. החל משנת 2000 משמש כמורה לצילום סטודיו ב”מכללה לצילום” בקריית אונו. במקביל במהלך השנים לימד במסגרות לא פורמליות רבות מהמפורסמות: “ביה”ס לצילום מוסררה”, “המדרשה לצילום גיאוגרפי” ו”קמרה אובסקורה”.העיסוק בהוראת מקצועות הצילום מחייב שליטה מוחלטת במדיה והתעדכנות מתמדת בכל החידושים הטכנולוגיים ושומר אותו רענן ומרתק מבחינה מקצועית

אהבתם? לחצו כאן והירשמו במחיר מבצע

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin