קורס איך לנגן על גיטרה בחמישה שבועות

woman-1139397_1280-1
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

על הקורס איך לנגן על גיטרה בחמישה שבועות

כ-50 סרטונים ללימוד גיטרה כך שתוך 5 שבועות תדעו גם אתם לנגן.

הצלחה מהרגע הראשון – כבר בשיעור הראשון ננגן יחד שני שירים!

חסכון משמעותי – בזמן ובכסף – עלות הקורס מקבילה לכ-3 שיעורי גיטרה פרונטליים בלבד. חומר הלימוד והתוצאה המושגת בחמישה שבועות מקבילים ל 3 חודשי לימוד פרונטלי לפחותליצור לעצמך מקום שקט לעצמך בסוף היום, ללמוד לנגן בזמנך הפנוי, בקצב שלך ומכל מקוםבכל שיעור יש סרטון תרגול ברור ומפורט שמומלץ לבצע במהלך שבוע.

בהנחיית יובל ביאליק, מפתח שיטת “לנגן גיטרה בחמישה שבועות” ומומחה ללימוד גיטרה

דרישות הקורס: ללא דרישות מוקדמות

תיאור הקורס:עם ניסיון של למעלה מ5,000 תלמידים עד היום אני יכול לומר בוודאות – כל אחד יכול לנגן בגיטרה!בעזרת שיטה בדוקה ומוכחת תהיה גם לך את היכולת לנגן את השירים האהובים עליך תוך זמן קצר.הקורס מורכב משישה מודולים שבכל אחד מהם שבעה סרטונים קצרים, מפורטים וברורים. בכל שלב ניתן לחזור שוב על התכנים ולתרגל יחד איתי.בקורס “לנגן גיטרה בחמישה שבועות” אנחנו לומדים ללוות שירים בגיטרה.בעזרת הידע שנצבר בקורס ניתן לנגן מאות אלפי שירים מוכרים בכל הסגנונות.כל החומר מסודר, נגיש וערוך ברמה גבוהה. בוגרי הקורס מספרים:”הייתי קצת סקפטית. זה נשמע לי מהר מדי, קצר מדי, אבל וואלה – באמת מנגנים!” (חגית רוסו)”המון תודה לך יובל, הגשמת לי חלום!” (עו”ד גיל נבו)”וואו! אני מצליח לנגן את זה?! לא האמנתי” (אלון לוטן)

על המנחה יובל ביאליק מומחה ללימוד גיטרה

יובל ביאליק, מפתח שיטת “לנגן גיטרה בחמישה שבועות” הוא מוזיקאי ומורה ותיק ומוערך. מאחוריו שני אלבומי סולו שזכו להשמעות וביקורות חמות (אלבום השבוע ב88FM) ואינספור הופעות ברחבי הארץ. מזה למעלה מעשור מלווה יובל למעלה מ1,000 תלמידים להצלחות יוצאות דופן בנגינה בגיטרה

אהבתם? הירשמו!

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

קורסים נוספים שיכולים לעניין אותך . . .