קורס עיצוב ב-Canva

hands-1868562_1280
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

על הקורס עיצוב ב-Canva

בקורס תלמדו איך לשמור על אחידות המיתוג שלכם ולהיות זכירים ברשתות החברתיות בקורס תלמדו איך לייצר מודעות מושכות ויפות לעסק שלכם

בקורס תלמדו איך להעביר את המסרים שלכם באמצעות בחירה נכונה של פונטים

בקורס תלמדו איך להשתמש בתבניות קיימות בקאנבה ועדיין לשמור על אחידות המותג ולא להרוס את התבניות

בקורס תלמדו איך להעביר את המסרים שלכם דרך הצבעים- כל צבע מעביר מסר אחר.בקורס תלמדו מלא טריקים שווים שיש באתר Canva

דרישות הקורס: הדרישה היחידה בקורס היא מחשב עם אינטרנט כיוון שהלימוד הוא דרך האתר Canva ולא דרך האפליקציה.

תיאור הקורס:קאנבה או בשמו הלועזי canva זה אתר מדהים , בו אפשר לעצב כל מה שקשור לעסק ולא רק. לדוגמא: פליירים, הזמנות, פוסטים לפייסבוק, סטורי לאינסטגרם, מצגות, כרטיסי ביקור, מסמכים, ברושורים, ניוזלטר ועוד עוד.השימוש בקאנבה הוא פשוט ואינטואיטיבי, אך כשיש ידע בסיסי בעיצוב כמו שנלמד בקורס, התוצרים שלכם יצאו הרבה יותר מושכים, כבר לא תתביישו לעלות פוסט או פלייר עם עיצוב שעשיתם, אגלה לכם בסוד שאפילו תוכלו לפטר את המעצבת הגרפית שלכם.

על המנחה צליל בלום מעצבת גרפית וכותבת תוכ

נעים מאוד, שמי צליל בלום, בת 34, מעצבת גרפית וכותבת תוכן. אני מתמחה במיתוג עסקים וביחד עם בעלי שהוא צלם סרטוני תדמית, אנחנו יוצרים חבילות מותאמות לבעלי עסקים כדי לעזור להם להמריא גבוה גבוה בעסק שלהם. מאז שקאנבה הגיע לעולם הרבה בעלי עסקים התחילו להשתמש באתר הזה אך הבעייה הייתה שמה שהם הצליחו ליצור, לא תאם את המקצועיות שלהם.

מצד אחד, עסק מקצועי ואיכותי מאוד, מצד שני, נראות ויזואלית בסיסית מאוד. לכן החלטתי לבנות את הקורס הדיגטלי, עיצוב בקאנבה. 2 היתרונות הגדולים ביותר של הקורס זה חיסכון ענק כי כבר אין צורך לשלם למעצבים גרפיים לכל עיצוב בעסק, והדבר השני זה יצירת תוצרים מדהימים, איכותיים, ומעוצבים היטב.

אהבתם? לחצו כאן לפרטים נוספים.

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

קורסים נוספים שיכולים לעניין אותך . . .