קורס הכנת תכנית עסקית

freelancer-763730_1280
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

על הקורס הכנת תכנית עסקית

קורס מקיף עדכני ופרקטי

כולל את כל השלבים הנחוצים לכתיבת תוכנית עסקית בצורה נכונה ומוצלחת

בהרצאות משולבים טיפים סיפורים ודוגמאות אמיתיות של עסקים שליוויתי

יעזור לכם לבחון האם העסק שאתם רוצים באמת יצליח

יתן לכם תובנות חשובות מה נדרש מכם בכדי לבחון את העסק שלכם

בהנחיית דרור צורף

דרישות הקורס: ללא דרישות מוקדמות

תיאור הקורס:אחד הדברים החשובים בהקמת עסק או בהרחבת פעילותו הנה כתיבת התוכנית העסקית. מעבר לבחינת היתכנות וכדאיות הקמת העסק והבנת המשמעויות בכך, מטרת התכנית העסקית לשמש כמדריך מפורט מיום ההקמה ועד לשלבים המאוחרים של העסקבקורס אסביר מדוע כתיבת התוכנית כל כך חשובה, מהם הנושאים והפרקים שעליי להתייחס אליהם – הפרק השיווקי, התפעולי וכח אדם והפיננסי והמשפטי ומהי שאלת מיליון הדולר!אז אם יש לכם צורך לכתובת תוכנית עסקית ואין לכם את הידע לכך או שאתם רוצים לממש את עצמכם, להרוויח כסף להגשים את החלום שלכם אז הקורס הזה מיועד לכם!!

על המנחה דרור צורף יועץ עסקי ושיווקי

שמי דרור צורף ואני משמש כיועץ שיווקי ועסקי וכמרצה בכיר.את דרכי בעולם השיווק הניהול והמכירות התחלתי לפני כ 25 שנים. לאחר סיום לימודי מנהל עסקים בהתמחות בשיווק במכללה למנהל, עבדתי במס’ חברות מובילות במשק כגון: בזק בינלאומי, YNET, סבון של פעם, נרות בשנקין ועוד, בהן שימשתי במגוון תפקידי ניהול שיווק, ניהול מערכי מכירות, ניהול עסקי וניהול כללי של חברות.צברתי ניסיון רב וידע במהלכי שיווק, תהליכי מכירה, ניהול מערכי שיווק וניהול חברות.

כיום אני מלווה ומייעץ לעשרות רבות של עסקים. תהליכי הייעוץ והליווי שונים מלקוח ללקוח ומותאמים באופן אישי לצרכיו של בעל העסק והיזם.בנוסף הנני משמש כמרצה בכיר במס’ מוסדות וכמרכז מקצועי בתפנית – האוניברסיטההפתוחה במסלול מנהל עסקים ושיווק ופרסום. במסגרת הלימודים אני מלווה את הסטודנטים בכתיבת תוכניות שיווקיות ועסקיות

אהבתם? לחצו כאן והירשמו!

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin