קורס ניקוי רעלים – לחיות בריא ולהפחית במשקל מהיום

salad-2756467_1280
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

על הקורס ניקוי רעלים – לחיות בריא ולהפחית במשקל מהיום

הניסיון שלי הוא בהקשבה לעשרות אנשים, מתן הסבר פשוט ומועיל . גיליתי שאנשים מאוד מעוניינים ומבינים שתחום זה הוא ליבת כל בריאות שהיא. לכן אני אורז את כל החומר עבורכם.סרטונים פשוטים וברורים המתמקדים בעקרונות והרגלים של ניקוי רעלים כבסיס לבריאות, מצב הבריאות קשור ישירות למשקל הגוף.

ממש ממש אין שום צורך בחשיבה מייגעת על ירידה במשקל. חלק מהשינוי תזונתי הוא אכילת יותר מזון טרי של פירות וירקות.הקורס כולל התייחסות להבנת הצורה שבה הרגלי התזונה נבנו בנו, גם לאכילה רגשית. הקורס מסביר כיצד לגייס את כל התנאים לייצירת השינוי. ויחד איתו המשקל מתאזן והמון מדדי בריאות נוספים.

התחום הוא ניקוי רעלים, בתיאור כללי משמעו איפשור התנאים לגוף על מנת להוביל החוצה כל חומר שאינו במקומו תהליך זה גורר בהכרח עליה בבריאות בכל המובנים וכן התאזנות משקל הגוף.

מה ישיגו התלמידים שילמדו בקורס: לאזן את משקל הגוף. הפחתת כל החולאים. להגיע לאיזון רוחני אולטימטיבי. חשיבות התזונה הטרייה. אחריות לבריאות הגוף. דרכים להפחתת משקל. הימנעות ממחלות. לקדם את הבריאות העצמיתבהנחיית עודד קינן

דרישות הקורס: ללא דרישות מוקדמות.

תיאור הקורס:אודות הקורס: סרטונים פשוטים וברורים המתמקדים בעקרונות והרגלים של ניקוי רעלים כבסיס לבריאות, מצב הבריאות קשור ישירות למשקל הגוף. ממש ממש אין שום צורך בחשיבה מייגעת על ירידה במשקל. חלק מהשינוי תזונתי הוא אכילת יותר מזון טרי של פירות וירקות.

הקורס כולל התייחסות להבנת הצורה שבה הרגלי התזונה נבנו בנו, גם לאכילה רגשית. הקורס מסביר כיצד לגייס את כל התנאים לייצירת השינוי. ויחד איתו המשקל מתאזן והמון מדדי בריאות נוספים.תיאור הקורס: “תקוע/ה” עם קילוגרמים וגם עם הרבה נסיון בתוכניות הרזייה שונות?אוכל/ת די בריא ומאוזן ולא מבינה מה כבר אפשר לחדש? סימן שאת/ה לוקח/ת אחריות על החיים שלך. כאן תוכל לקחת את הצעד שבו תחצה את מסכת הנסיונות ותעבור למסכת הצלחות שיכריעו את ההצלחה: משקל התקין וסיפוק מהאוכל.

אני מזמין אותך להשאיר בצד את מסכת הדיאטות ולבוא למסלול האמיתי להגשמה עצמית. אתה תחייה כאשר תהיה נמרץ ערני רענן ונקי, נקי בנשימה, נקי ברגש, במוח, ובגוף!פיתחתי תכנית אינטרנטית ייחודית. המסכמת ידע ועקרונות ותיקים מבוססים על תחום הרפואה הטבעית. על מנת שתהווה מסלול האצה יעיל עבור לקוחותי.

על המנחה עודד קינן מומחה לניקוי רעלים

גדלתי בגבעת יואב ברמת הגולן, במשק ובו חקלאות ומסגריה. למדתי בטכניון הנדסת מכונות, סיימתי בהצטיינות. אני כבר כ10 שנים במקצוע. כל חיי עסקתי בשחייה ובספורט , השתדלתי באורח חיים בריא. ולאחר שגיליתי את תחום התזונה הטבעית וניקוי רעלים הבנתי איפה נמצא המפתח לכל ענייני הבריאות

אהבתם? לחצו כאן לפרטים נוספים.

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

קורסים נוספים שיכולים לעניין אותך . . .