קורס מליונר מינד! איך מתעשרים?

yacht-5547284_1280
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

על הקורס מליונר מינד! איך מתעשרים?

פיתוח חשיבה שמקדמת אותך ליצירת הון עצמי.הבנה אחר הבנה התודעה שלך תשתנה לכזו שמתאימה להתעשרות.אימון התודעה לשפע פיננסי זו תורה שמליונים לומדים אותה. כי היא עובדת. תשעה פרקים קצרים שמגישים לך בכפית של זהב את פניני המליונר מינד.יש לך הזדמנות לקבל ידע עצום, להפנים ו…להתחיל להרויח במקום רק לעבוד כל חייך.ידע מרתק, קל להבנה וחשוב בטירוף- אם החלטת שהחיים שלך לא נועדו להיות רק מסע הישרדותי…אלא מדהימים.

דרישות הקורס: נכונות לפתוח את הראש (והלב), לעבור שינוי ו…להצליח.

תיאור הקורס:הבנת שלכסף יש בכל זאת משמעות בחייך? ברוך הבא. ברוכה הבאה. המליונר מינד זו תורה עולמית שתאפשר לך לחיות בשפע רב. מליונים בכל העולם לומדים אותה ומצליחים. לא מדובר בחוכמה קשה לתפיסה או ליישום. ממש לא. למעשה, להמשיך לעבוד ולהתלונן על כך שאת/ה לא מתוגמל/ת מספיק – זה טירוף. זה לא מקדם אותך לשום מקום. במקום זה, תלמד/י איך חושבים המליונרים החדשים, ו…לכ/י בעקבותם.

תשעה סרטוני וידאו ממוקדים בני דקות אחדות כל אחד, מגישים לך את הפנינים של המחשבה שמייצרת מליונים. תמצא/י כאן ידע חכם, מרתק ומעשי, שניתן לך באהבה כדי שהחיים שלך יהפכו לגן עדן. מחברת הקורס – תמי יערי אור כתבה חמישה ספרים בינלאומיים על הצלחה וכסף, ביניהם שני רבי מכר באמזון שעוסקים בתודעת המליונר מינד.

על המנחה תמי יערי אור מנטורית, מאמנת ומלווה בעלי עסקים להצלחה

מנטורית אישית ועסקית, מתקשרת והילרית בעלת מעל 25 שנות נסיון בעבודה עם אלפי אנשים ועסקים.תמי יערי זכתה במקום הראשון בתכנית הטלויזיה ״הכוח״ בערוץ 10! מחברת חמישה ספרים בינלאומים על מודעות והצלחה, בינהם שני רבי מכר באמזון. הספרים נמצאים בעברית בחנויות הספרים וגם אונליין.

בוגרת תואר ראשון ושני בהצטיינות יתרה באוניברסיטה העברית ירושליים, בפילוסופיה יהודית ובפילוסופיה הודית. יערי עובדת עם יחידים, קבוצות, חברות ובעלי עסקים, על מודעות עצמית וקידום אישי ועסקי.תמי יערי מובילה גם מסעות יחודים ברחבי העולם- למזרח ולמערב, בהם שזור מסע אישי.תמי מקדישה את חייה לעזור לאנשים ולאנושות ביצירת חיים מאושרים ומיטיבים, בהם החבור בין הרוח לחומר הוא טבעי ומעצים.

אהבתם? לחצו כאן לפרטים נוספים.

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin