קורס אימון לחיים בשיטת הפסיכולוגיה הרוחנית

understanding-3914811_1280
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

על הקורס אימון לחיים בשיטת הפסיכולוגיה הרוחנית

לנהל את החיים שלי במקום שהם ינהלו אותי!

לא לתת לפחדים שלי לעצור אותי לשפר באופן משמעותי את מערכות היחסים, להכיר את עצמי באמת ולסלוח לעצמי, לשפר את הבריאות הנפשית והפיסית,לאהוב את העיסוק שלי, להרוויח יותר כסף ולהרגיש מחובר.ת!

דרישות הקורס: לקורס אין דרישות מקדימות והוא מתאים לכל מי שרוצה להתפתח, לעשות עבודה עצמית ולהיות יותר שמח עם החיים

תיאור הקורס:קורס אימון לחיים בשיטת הפסיכולוגיה הרוחנית, הנו קורס הבנוי משני חלקים:

החלק הראשון מתמקד בהיכרות עם העקרונות הבסיסים של הפסיכולוגיה הרוחנית. בנוסף בשיעור זה מקבלים את התרגולים הראשונים של השיטה.

מה לומדים בשיעור הראשון?

1. הכרות עם מושגים בסיסים בפסיכולוגיה רוחנית איך אני רואה את הסאב טקסט של החיים שלי? הבנה של איך החוויות החיצוניות, ובמיוחד מה שמטריד אותי בהן, הן שיקוף של מציאות פנימית שלי ומה המקור שלה

2. מהן המיומנויות הבסיסיות לתקשורת בריאה במערכות יחסים? איך אפשר ליצור תקשורת בהירה ואפקטיבית עם כל מה שאנחנו באים איתו במגע? וע”י כך להבריא ולהעצים מערכות יחסים אישיות ומקצועיות.

3. איך אני יכול/ה לשנות את הקשר שלי לאנשים אחרים ולעצמי על מנת לחוות יותר שלווה, קבלה ואושר בחיי היום יום.

תרגול כלי התקשורת באופן מעמיק, יישום הלימוד על חברים וקרובי משפחה. השיעור השני מתמקד בהגשמה מקצועית. השיעור מעמיק ביותר וכלל שיטה מעשית וייחודית לייצר בחיים את מה שאנו משתוקקים לו. בנוסף בשיעור זה לומדים תרגול בסיסי, פשוט ומשנה חיים.

מה לומדים בחלק השני?

1. הגשמת מטרות איך נגשים את החלומות העמוקים שלנו בקלות מבלי לשחוק את עצמנו או לעורר התנגדויות פנימיות או להגיע רק לתוצאות חלקיות?

2. מדוע פעמים רבות כשמנסים להתקדם לקראת הגשמה, לא מצליחים להשלים את הדרך? ואיך אפשר להתגבר על דפוסים של דחיינות, ושל חוסר בטחון.

3. מהם שיפוטים ואיך הם הגורם לתעוקה בחיים שלנו? ההבדל בין שיפוט, שהוא פרשנות שלילית של המציאות, להערכה, שהיא כלי אובייקטיבי וחשוב לקבלת החלטות.

4. חופש אמיתי הוא שחרור מפרשנות שלילית מהי סליחה על שיפוטים ומדוע הוא כלי משמעותי לשחרור וחופש אישי. איך ננקה את הראש מהרעש המכביד עלינו ונאפשר לעצמנו ליצור ממקום נקי ושקט יותר. השיעורים מורכבים מסרטונים, מצגות, ועזרי למידה חווייתיים ונגישים. הקורס בנוי באופן שיטתי ובהיר, ומלמד צעד אחרי צעד כיצד להתחיל וליצור שינוי בחיים.

על המנחה דלית אליהו מלמדת פסיכולוגיה רוחנית ומאמנת לחיים ולעסקים

מגיל צעיר מאוד זכיתי להצליח, ליזום, ולנהל. כל אלו, ביחד עם חיים בישראל ובארה”ב, סייעו לעצב את הדימוי העצמי שלי ועזרו לי לבנות בסיס חזק להמשך דרכי המקצועית.יחד עם זאת, נוכחתי לגלות שההצלחה העסקית לא הפכה אותי ליותר מאושרת. משהו היה חסר לי. משהו שלא יכולתי להמשיך בלעדיו. את המשהו הזה מצאתי בעולם הפסיכולוגיה הרוחנית.החלטתי להגשים חלום וללמוד פסיכולוגיה רוחנית. לקחתי הפסקה מעולם העסקים והתמסרתי ללימודים ובעצם להבראה בכל הרמות. כמו לכולנו יש לי ימים טובים יותר, וימים טובים פחות. ובכל זאת משהו בי השתנה באופן מהותי.כיום אני בעלת M.A Spiritual Psychology – מלמדת פסיכולוגיה רוחנית ומאמנת לחיים ולעסקים.

אהבתם? הירשמו כעת!

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin