קורס השראת כתיבה לבלוג

english-4152699_1280
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

על הקורס השראת כתיבה לבלוג

כל אחד יכול לכתוב פוסטים בבלוג? כן. בקורס השראת כתיבה לבלוג תלמדו שזה רק ענין של סדר והשראה.

השראה זה משהו שיש או אין? לא נכון. השראה ניתנת לשליטה. בקורס זה תלמדו שקיימת שיטה. שיטה זו היא בגובה העיניים וקלה ליישום.

קורס השראת כתיבה לבלוג מיועד לכל כותבי תוכן, מכל הסוגים ובכל הרמות. שפע העצות והטיפים בקורס מתאימים בין מדובר בכתיבת בלוג, כתיבת מאמר או פוסטים בפייסבוק.קורס בן 22 שיעורים קצרים וממוקדים, בסופם ניתנת משימה פרקטית. העצות והטיפים בקורס יכולים לספק לכם השראת כתיבה לשנה מלאה ואף מעבר לכך.

מנחת הקורס, יונית צוק, מרצה בארץ ובעולם בנושאי כתיבת תוכן, מובילת קהילת בלוגריות בישראל, יזמת ומקימת ההאבבלוגינג הראשון בעולם – החממה לבלוגינג מקצועי.

דרישות הקורס: ללא דרישות מוקדמות.

תיאור הקורס:רוצים לכתוב אבל מחכים להשראה שתבוא? אל תחכו יותר. בשביל השראת כתיבה צריך להבין מה הם חוקי הכתיבה, חוקי ההשראה וההזדמנויות שנוצרות בשביל לכתוב.בקורס השראת כתיבה לבלוג, בן 22 שיעורים, תמצאו שפע של טיפים ורעיונות שקשורים להשראת כתיבה.

את הקורס נתחיל בלהבין מהי חשיבות הסדר להשראה, איך מעבירים מהראש למקלדת ואיך נפתחים ויוצאים מאזור הנוחות כדי לקבל השראה ורעיונות. בהמשך, נלמד לזהות הזדמנויות שגורמות להשראת כתיבה, כגון, משחקים, מידענות ועריכת תוכן. לבסוף נקבל טיפים כיצד לצאת מתקיעות, מהם הטרנדים הבאים ועוד.

לאחר הקורס תסתכלו במחברת הרעיונות שלכם, ותגלו עולם שלם של פוסטים, סטטוסים ורעיונות לניוזלטרים, למיילים ולסיפורים שלמים.בשביל שההשראה תבוא, כל מה שאתם צריכים זו תכנית עבודה. את זה אני מלמדת בקורס און ליין אודות השראת כתיבה.הקורס מיועד לכל מי שאוהב לכתוב ולשווק באמצעות תוכן, אם זה בבלוג ואם זה בפייסבוק.

על המנחה יונית צוק בלוגריסטית ויועצת שיווק דיגיטלי

יונית צוק מרצה בארץ ובעולם ומפתחת מודל של 5 שלבים להפיכת תחביב הכתיבה למקצוע מכניס באמצעות הבלוגינג. המודל פורסם, באנגלית, בשנת 2017 בספרות אקדמית.יונית מייעצת אודות תחום השיווק באמצעות תוכן דיגיטלי בפלטפורמת הבלוגים והקימה את בית הספר הראשון לבלוגים. יונית צוק היא מובילה בקהילת הבלוגריות בישראל, בלוגרית ראשית בסטארט-אפ (לשעבר) מיליוןאייז ויזמת ומקימת ההאבבלוגינג הראשון בעולם – החממה לבלוגינג מקצועי בכפר סבא, מקום של מתחמי כתיבה, קהילה חזקה ומקום להרצאות וסדנאות בתחום בלוגינג, שיווק דיגיטלי והרצאות פותחות ראש

אהבתם? לחצו כאן והירשמו!

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

קורסים נוספים שיכולים לעניין אותך . . .