קורס נטוורקינג עסקי

contact-2860030_1280
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

על הקורס נטוורקינג עסקי

קורס המלמד שיטות לנטוורקינג נכון ויצירת אינטרקציה עסקית ומוצלחת

מרב באבאי הינה מרצה מובילה בתחומי המדיה החברתית

דר’ עו”ד יניב זייד הינו מנטור מוביל בתחומי ההעצמה האישית

דרישות הקורס: ללא דרישות מוקדמות

תיאור הקורס:מעוניינים להגדיל את הכנסות העסק שלכם או את המשכורת שלכם?רוצים להגדיל את כמות הלקוחות? מעוניינים לפתח את רשת הקשרים שלכם?רוצים להגיע לאירועים עסקיים וחברתיים ולהיות מרכז העניינים, במקום לעמוד נבוכים ומבוישים בפינה? בקורס נטוורקינג עסקי תמצאו את התשובות לשאלות אלו!

יצא לכם לומר על מישהו – “טוב, הוא מצליח, אבל מה הפלא, יש לו המון קשרים”?קרה לכם שהגעתם לאירוע עסקי מבלי להכיר אף אחד? וכשיצאתם מהאירוע עדיין לא הכרתם אף אחד? מישהו בעבודה שהגיע לחברה אחריכם קיבל קידום לפניכם, ואין לכם מושג למה?מתביישים ליזום שיחות ולהציע שיתופי פעולה?בשפה ברורה, סוחפת וקולחת, מלווה בדוגמאות, בהדגמות ובהומור, מספק לכם הקורס ארגז כלים לשיפור יכולות השיחה, הנטוורקינג והשיווק העצמי שלכם באירועים חברתיים ועסקיים. באמצעות קורס “נטוורקינג עסקי” תוכלו, בקלות ובפשטות:

• להתגבר על מחסום הבושה שבשיחה עם אנשים שאתם לא מכירים

• להבין מה יש לכם לתרום לצד השני לשיחה

• כיצד ליצור שיחה ראשונית עם בכירים ומפורסמים מכם (שיחת חולין – Smalltalk)

• ליצור “חווית שיחה” נעימה אצל הצד השני לשיחה

• לשווק את עצמכם נכון בכל פורום ואירוע – עסקי, מקצועי ואישי

• להגדיר את עיסוקכם ב”שיחת מעלית” מדויקת

• לעשות “פולואפ” (FollowUp) יעיל ביום שאחרי המפגש ועוד ועוד קורס Business  Networking יסייע לכם להגיע לרמה הבאה מבחינה עסקית, מקצועית ואישית!

על המנחה ד”ר עו”ד יניב זייד מומחה לשכנוע

ד”ר עו”ד יניב זייד – “דוקטור שכנוע” מומחה בינלאומי לשכנוע, בעלים ומנכ”ל של חברת “אמנות השכנוע”.עורך דין, כלכלן ודוקטור למשפטים בהשכלתו. משמש כיועץ וכמרצה מבוקש לשיפור יכולות הדיבור בפני קהל, השיווק והשכנוע. מחבר הספרים רבי המכר “לדבר בפני קהל”, “לדבר בפני לקוח” ו”לעשות כסף באינטרנט”.זייד פרסם למעלה מ- 10 ספרים ודיסקים שהפכו לרבי מכר ולאחר שכתב דוקטורט בנושא השכנוע, מביא לכם ד”ר עו”ד יניב זייד את הקורס המקיף ביותר בתחום זה ואת מיטב הסודות, הטיפים, הטריקים, העקרונות, השיטות והתובנות

אהבתם? לחצו כאן לפרטים נוספים.

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin