קורס הכנת בזק לראיון עבודה מוצלח

martin-schulz-3469823_1280
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

על הקורס הכנת בזק לראיון עבודה מוצלח

בואו ללמוד איך ליצור רושם ראשוני חיובי כבר בשניות הראשונות

למדו מהן הטעויות הנפוצות בראיון עבודה ואיך להימנע מהן

הפנימו טכניקות לשימוש נכון בקול ובשפת הגוף בזמן הראיון

קבלו טיפים אמיתיים, מעשיים שתוכלו ליישם כבר מחר בבוקר בראיון העבודה שלכם

הקורס יפחית חששות ופחדים ויכין אתכם לאתגרים שעשויים לעלות בזמן הראיון

בסיום הקורס הסיכוי שלכם להצליח בראיון ולבלוט מעל המתחרים יעלה ב 50% לפחות

דרישות הקורס: ללא דרישות מוקדמות.

תיאור הקורס:שלחתם קורות חיים , הגעתם לראיון עבודה ואתם משוכנעים שהטלפון הבא שתקבלו יהיה :” מזל טוב ברוכים הבאים לחברה שלנו, מתי תוכלו להתחיל?” אז זהו…שלא !!! כמה פעמים הרגשתם תחושת פספוס לגבי משרה שהתאימה לכם כמו כפפה ליד , מתאימה בדיוק לכישורים שלכם ,תואמת את הציפיות שלכם ואז מגיעה התשובה השלילית ואתם פשוט לא מבינים למה? איזה מתסכל זה? זוכרים שלמדנו לבגרויות?

כמה שעות השקענו והתכוננו בבית למבחן…אז גם ראיון עבודה הוא סוג של מבחן והוא מצריך הכנה מקדימה. הנתונים מצביעים על כך שמתוך מאות קורות חיים שנשלחים למשרה מסוימת , בר המזל שצריך לעבור על כולם יקרא אולי עשרות מהם ,מתוכם יסנן חלק בראיון הטלפוני ובודדים יזכו לקבל הזמנה לראיון הפרונטלי.

ו…אחד מתוכם יתקבל- האם זה יהיה אחד מכם? או שכן או שלא, מה שבטוח אם תתכוננו בצורה אפקטיבית לראיון הסיכויים שלכם להתקבל יגדלו ב50% לפחות. אז איך מתכוננים לראיון? מה ללבוש? מה נכון להגיד?מה אסור להגיד? מה וכמה לספר על עצמי? הרבה שאלות וחששות שעולות לכולנו לפני ראיון עבודה.

בדיוק בשביל זה הכנו לכם קורס מעשי בשיתוף מומחי HR שיכין אתכם בצורה אופטימלית ויעלה את הסיכויים שלכם לעבור בהצלחה את הראיון. הקורס מובנה בצורה כרונולוגית וילווה אתכם שלב אחר שלב בתהליך המיון. הוא מחולק לשני חלקים מרכזיים: החלק הראשון נוגע לכל מה שקורה לפני הראיון החל משיחת הטלפון הראשונה מהמגייסת, תחקיר רקע על החברה והתפקיד והיערכות לראיון.

החלק השני מתייחס למהלך הראיון עצמו: הצגה עצמית,טיפים ליצירת רושם ראשוני חיובי, תקשורת בלתי מילולית, הבחנה בין ראיון מקצועי וראיון משאבי אנוש ועוד. כל חלק מורכב מכמה שיעורים וסימולציות להמחשה כאשר בכל רגע נתון תוכלו לגשת לשיעור ספציפי ולצפות בתכנים הרלוונטיים עבורכם.

מעבר לידע הרב, כלים מעשיים וטיפים להתנהלות נכונה תקבלו מאיתנו כמה בונוסים שווים במיוחד כגון הנחיות לכתיבת קורות חיים, בנק שאלות מקיף כולל רשימת שאלות שמותר או אסור לשאול אתכם בזמן הראיון, רשימת תכונות חיוביות ושליליות מומלצות, נספח המתייחס לתפקידי ניהול, מאגר מקורות לחיפוש עבודה ועוד. בקיצור, הכנו לכם את הנוסחה להצלחה בראיון עבודה. ואם אתם כאן זה אומר שאתם על המסלול הנכון בחיפוש עבודה, הצטרפו אלינו ותנו לנו לקחת אתכם לקו הסיום

על המנחה מיכל מגן‎ קריינית, שחקנית ומנהלת סוכנות קריינים ופרזנטורים

מומחית להופעה מול מצלמה ושימוש בקול ביצירת מוצרי מידע.בוגרת תואר שני במנהל עסקים ,תואר ראשון בכלכלה ולימודי משחק בבית הספר לאומנויות הבמה  – בית צבי.משלבת כלים מעשיים מעולם הבמה ומלווה בעלי עסקים ביצירת מוצרים דיגיטליים בשילוב סרטוני וידאו וקריינות.

אהבתם? לחצו כאן והירשמו!

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin