קורס מובימייקר Windows Live Movie Maker

photographer-1702074_1280
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

על הקורס מובימייקר Windows Live Movie Maker

גיל לופו הינו מנחה מוביל בתחומי העריכה והצילום

לצורך לימוד קורס זה לא נדרש ידע מוקדם

לקורס מצורפים קבצי תרגול ייחודיים להורדה המאפשרים תרגול תוך כדי ההדרכה ומסייעים להטמעת החומר ביתר קלות

הקורס מועשר בשלל טיפים וטריקים לעבודה יעילה

דרישות הקורס: ללא דרישות מוקדמות.

תיאור הקורס:מערכת ההפעלה Windows מאפשרת עריכת סרטי וידאו בחינם, באמצעות יוצר הסרטים, הזמין להורדה בחינם מאתר מיקרוסופט.יוצר הסרטים מאפשר חופש יצרתי ועבודה עם סוגי וידאו שונים, ממצלמות מקצועיות ועד מצלמות הטלפון הסלולרי.

מטרת קורס מובי-מייקר – Windows Live Movie Maker היא ללמד אתכם להפוך סרטון פשוט לסרטון מרהיב בדקות. בקורס נעבור צעד אחד צעד על יסודות העריכה, נכיר את התכנה על שלל האפשרויות שהיא מספקת,נלמד שיטות עריכה של מקצוענים, תוך כדי הקורס נתרגל עריכה של סרט וידאו קצר הכולל אפקטים, כתוביות, תמונות סטילס ופסקול.ואף נלמד לשמור את הסרט המוגמר שלנו למחשב או לייצא ל-DVD  או לאתרי שיתוף. תכנת העריכה Windows live movie maker לא רק פשוטה להפעלה אלא מאפשרת לכל אחד, ליצור סרטון וידאו מרהיב, בקלות ובמהירות.

על המנחהגיל לופו מפיק, צלם במאי ועורך סרטי וידאו

מפיק, צלם במאי ועורך סרטי וידאו לטלוויזיה ולאינטרנט. מורה ומרצה למקצועות המחשב ועריכת הווידיאו. מאחורי גיל 20 שנות ניסיון עשיר בתחומי ההפקות, האולפנים, השידורים החיים, העריכה והפוסט פרודקשין בטלוויזיה הישראלית על כל ערוציה, גיל ניהל טכנית הפקות של תכניות אקטואליה ובידור בערוצי השידור הארציים: ערוץ 2, ערוץ 1 ובערוצי הכבלים מאז הקמתם בארץ.בניסיונו – ניהול אולפני טלוויזיה וביצוע שידורים חיים באינטרנט, עריכת פרסומות, וידאו קליפים ותכניות טלוויזיה, יצירת סרטי תדמית וסרטי הדרכה. כיום גיל הינו מרצה, מפתח תכניות לימוד, כותב ספרי הדרכה ויועץ במכללות ומוסדות אקדמיים בישראל. מוסמך רשמי בישראל של חברת Apple לתוכנת Final Cut ויועץ ומרצה של Adobe בישראל.בין היתר, גיל יועץ של חברות הציוד המתקדמות בעולם להחדרת טכנולוגיה חדשנית לשוק הישראלי ומדריך את הדורות הבאים של אנשי הווידיאו בארץ.

אהבתם? לחצו כאן לפרטים נוספים.

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin