קורס יזמות עסקית ופנים ארגונית

digital-4368784_1280
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

על הקורס יזמות עסקית ופנים ארגונית

קורס מקיף עדכני ופרקטיהקורס מסביר מה נדרש ממני כדי להיות יזם מצליח

בהרצאות משולבים טיפים סיפורים ודוגמאות אמיתיות של עסקים שליוויתיייתן לכם תובנות חשובות איך לקדם יזמויות עסקיות ולהרוויח מהן כסף.

מרצה בעל ניסיון רב בהקמה וליווי עסקיםדרישות הקורס: ללא דרישות מוקדמותתיאור הקורס:רעיונות מוצלחים יש לכולם….אבל לא כל אחד מצליח לעשות מהם כסף!

כדי לשרוד את השינויים בסביבה העסקית ולהתמודד מול התחרות הקשה עלינו לסגל לעצמנו דפוסי חשיבה והתנהלות של יזם.היזמות העסקית נועדה ליישם רעיונות עסקיים של בני אדם יזמים, מתוך רצון לענות על צרכים של קהל הצרכנים וכך להרוויח כסף.בקורס תקבלו כלים וידע אמיתי איך עושים את זה? מה אני צריך בשביל להיות יזם טוב, מדוע יזמויות נכשלות, ומהם השלבים ליזמות מוצלחת.

על המנחה דרור צורף יועץ עסקי ושיווקי

שמי דרור צורף ואני משמש כיועץ שיווקי ועסקי וכמרצה בכיר.את דרכי בעולם השיווק הניהול והמכירות התחלתי לפני כ 25 שנים. לאחר סיום לימודי מנהל עסקים בהתמחות בשיווק במכללה למנהל, עבדתי במס’ חברות מובילות במשק כגון: בזק בינלאומי, YNET, סבון של פעם, נרות בשנקין ועוד, בהן שימשתי במגוון תפקידי ניהול שיווק, ניהול מערכי מכירות, ניהול עסקי וניהול כללי של חברות.צברתי ניסיון רב וידע במהלכי שיווק, תהליכי מכירה, ניהול מערכי שיווק וניהול חברות.

כיום אני מלווה ומייעץ לעשרות רבות של עסקים. תהליכי הייעוץ והליווי שונים מלקוח ללקוח ומותאמים באופן אישי לצרכיו של בעל העסק והיזם.בנוסף הנני משמש כמרצה בכיר במס’ מוסדות וכמרכז מקצועי בתפנית – האוניברסיטההפתוחה במסלול מנהל עסקים ושיווק ופרסום. במסגרת הלימודים אני מלווה את הסטודנטים בכתיבת תוכניות שיווקיות ועסקיות.

אהבתם? לחצו כאן והירשמו במחיר מבצע

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin