קורס ההרגלים החטובים שלי – להפוך את הבריאות להרגל

yoga-2959226_1280
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

על הקורס ההרגלים החטובים שלי – להפוך את הבריאות להרגל

אתם תרדו במשקל בצורה מדהימה ותאהבו את מה שאתם רואים במראה

השליטה תחזור לידיים שלכם ותפסיקו עם התקפי הזלילה אתם תשברו ותשנו את ההרגלים הרעים שלכם

אתם תרגישו הרבה יותר קלילים, רעננים ואנרגתייםאתם תרגישו מושכים וסקסיים יותר מאי פעם אתם תהיו חזקים יותר ובריאים יותר

דרישות הקורס: הקורס מיועד לכל מי שרוצה לרדת במשקל ולשמור על המשקל החדש לאורך זמן.

בקורס יש מטלות שכדאי לבצע על מנת לקבל תוצאות מקסימליות מהקורס.

תיאור הקורס:

קורס ההרגלים החטובים שלי – להפוך את הבריאות להרגל נוצר במטרה לשנות את הרגלי הבריאות הרעים שיש לכל אחד מאיתנו ולהחליפם בהרגלי בריאות טובים. בין אם מדובר על הרגלי תזונה לקויים או חוסר בפעילות גופנית ובין אם מדובר בהרגלי מחשבה שליליים. הרגלים רעים גורמים לנו, עם השנים, לעלייה מתמדת במשקל, למערכת חיסונית חלשה יותר, להרגשת נפיחות, כבדות ועייפות, לירידה בביטחון העצמי ובערך העצמי, לתסכולים, לאכזבה ולכעסים שאותם אנו מוציאים בעיקר על הקרובים והאהובים לנו.

נעים מאוד, שמי גיא זלטין ואני מלווה אנשים לשינוי הרגלים, לירידה במשקל ולשיפור הכושר הגופני מזה כ-11 שנים. יש לי תואר שני בחינוך לפעילות גופנית ולבריאות ממכללת סמינר הקיבוצים ותואר ראשון בחינוך גופני ממכללת אוהלו. אני מאמן כושר מוסמך בחדרי כושר, מאמן כושר אישי, מדריך לעיצוב ופיתוח הגוף ועוד. אני מזמין אתכם לרכוש את קורס ההרגלים החטובים שלי – להפוך את הבריאות להרגל ולהתחיל לשנות את התוצאות הגופניות שלכם. בהצלחה!

על המנחה גיא זלטין מומחה לבריאות וכושר

שמי גיא זלטין ואני יזם, איש חינוך, בריאות וכושר. אני מלווה אנשים לחיים בריאים יותר, לשיפור הכושר הגופני ולשיפור הבריאות וירידה במשקל מזה 11 שנים. עבדתי בתור מורה לחינוך גופני כ-6 שנים וליוויתי באופן אישי מספר רב של תלמידים שלי לשיפור הבריאות והכושר שלהם. עבדתי גם עם נבחרת רוכבי אופניים בשיפור הכושר וכהכנה לעונת התחרויות. ליוויתי נשים וגברים לירידה במשקל ולשיפור הבריאות

אהבתם? הירשמו

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin