קורס אנגלית לעסקים באוריינטציה עסקית – Business English

university-105709_1280
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

על הקורס אנגלית לעסקים באוריינטציה עסקית – Business English

הקורס מועשר בשלל טיפים וטריקים לעבודה יעילה

לצורך לימוד קורס זה לא נדרש ידע מוקדם

קורס שיעזור לכם להגביר את המוניטין המקצועי ולהביא לידי עסקים מוצלחים יותרהקורס נלמד כיצד לנהל שיחות בלתי פורמלית עם אנשי קשר חדשים וישנים, לשמר לקוחות ולשמור על קשר בצורה איכותית

דרישות הקורס: ללא דרישות מוקדמות.

תיאור הקורס:קורס אנגלית לעסקים באוריינטציה עסקית – Business English יגרום לנו להבין שהדרך בה אנו מתקשרים עם אנשי עסקים אחרים היא חלק מהתדמית המקצועית שלנו, וזה נכון פי כמה וכמה כאשר מדובר על תקשורת מול גורמים עסקיים שונים בחו”ל. באותו אופן שבו אנו מתלבשים לפגישה חשובה מסוג זה, מסדרים את חדר הישיבות במשרד או לוקחים את האורח המכובד אל המסעדה הטובה ביותר, בדיוק כך מצפים מאתנו לתקשר באנגלית המקצועית הטובה ביותר האפשרית, כמו כן, זהו נדבך חשוב במוניטין שלנו.  כדי להגביר את המוניטין מקצועי זה ולהביא לידי עסקים מוצלחים יותר, נתייחס בקורס מצולם זה להיכרות עם עמיתים חדשים בכנס או בסמינר בצורה מקצועית, ונשוחח על תפקידנו ועל המבנה הארגוני של הפירמה שלנו. נלמד כיצד לנהל שיחות בלתי פורמלית עם אנשי קשר חדשים – מה שאנו מכנים “small talk”,ואתן גם טיפים שימושיים וטכניקות בעת השתתפות בישיבות עם ספקים ולקוחות בחו”ל, במהלך ניהול משא ומתן, ורעיונות למתן מצגת מנצחת באנגלית. אוסיף מידע אודות הסביבה הבינלאומית בה אנחנו מנהלים את העסקים שלנו, המכונה התרבות העסקית הבינלאומית.

על המנחה לורי אוברמן מומחה לאנגלית עסקית

מומחה בינלאומי באנגלית עסקית, מנחה ייחודי בתחום ההדרכה באנגלית עסקית ומקצועית עבור אנשי עסקים וקריירה בארץ ובחו”ל.לורי יליד אנגליה והגיע לתחום ההדרכות למנהלים באנגלית לאחר 15 שנות ניסיון בתפקידי ניהול בשיווק ובכספים בחברות גדולות וידועות במשק.בנוסף, לורי הינו בעל:

• תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בוסטון.

• תעודת TEFL בינלאומית, להדרכת מנהלים באנגלית ואנגלית עסקית.

• 15 שנות ניסיון בתפקידי ניהול במשק הישראלי.

• מחבר הספר How to Manage in English

• מחבר הספר “המדריך לתקשורת עסקית בינלאומית”

• מחבר משותף של הדיסק A Better Presentation for International Business

אהבתם? הירשמו כעת!

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin