קורס מכירות בפייסבוק מרקטפלייס Facebook Marketplace

handshake-3382503_1280
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

על הקורס מכירות בפייסבוק מרקטפלייס Facebook Marketplace

כרטיס הכניסה שלך לעולם המכירות באינטרנט!אמצעי פשוט להכנסה דרך פייסבוק!

ידע מעשי איך למכור כל חפץ שיש לך!השיטה שתמקסם מכירות מהמודעות שלך!

ניסיון נרחב בפרקטי במכירות!הוראות ברורות ורווחיות על מגש של כסף!

דרישות הקורס: לא צריך שום ידע קודם ושום כישורים מיוחדים כדי לעשות מה שאנחנו מגלים בקורס ולהצליח להרוויח ממנו בכל יום. אתה תדע צעד אחר צעד איך לבנות תשתית שעובדת באמת ולא רק בתיאוריה. כל הכלים מועברים בצורה שאפילו אם נושיב תוכי מול המסך והוא יפעל בדיוק לפי השיטה – הוא יידע איך למכור כל דבר באמצעות תבנית פשוטה וברורה.

תיאור הקורס:

***כמה דברים שחשוב שתדע***

1. אם עוד לא שמעת על האוצר הזה שנקרא מרקטפלייס, מדובר באזור הקנייה והמכירה החינמי של פייסבוק. הוא מושלם לכל מי שרוצה למכור באינטרנט. אפילו אם כרגע אין לך שום מוצר – בקורס תגלה איך ומאיפה להביא מוצרים זולים שתמכור ברווח של מאות אחוזים.

2. עבור השקעה חד פעמית של רק 249₪ בקורס (במקום 699₪), אתה הולך לקבל הוראות ברורות וסופר רווחיות על מגש של כסף. כל מה שנשאר לך זה רק לפעול בדיוק לפי השיטה שלנו.

3. משאלונים שהעברנו עלה ש-73% מהתלמידים החזירו את ההשקעה בקורס כבר ביום הראשון. לא אחרי שבוע, לא אחרי חודש, כבר ביום הראשון.

4. בקרוב תתחיל לייצר הכנסה נוספת מכל מקום, שלא תלויה באף בוס ובשום תלוש משכורת. זה הולך לקרות דרך המחשב או אפילו רק מהפלאפון, איך שנוח לך.

***מה אתה עומד לגלות*** את השיטה הבלעדית שפיתחנו שבה המרקטפלייס יהפוך לכלי משומן שעובד בשבילך מבלי להשקיע שקל בו ואת הדרך לאיתור מוצרים רווחיים בזול ללא הגבלת מלאי. רק תלמידי הקורס יודעים איך למצוא את המוצרים האלה. זה לא שאנחנו איזה גאוני שיווק, ממש רחוק מזה. אנחנו אנשים רגילים עם ראש יזמי והתמדה מטורפת, שהיינו מוכנים לישון שעתיים בלילה כדי ליצור קורס שייתן לך ערך ואת ההרגשה המדהימה הזאת של כסף שזורם כל יום. גם אתה לא תצטרך לחשבן יותר אם להזמין במסעדה את המנה היקרה או הזולה, לא תוותר על ישיבה עם החברים כי למי יש עכשיו 100 שקל מיותרים לשים על בירה ולא תחשוב פעמיים אם לסגור סופ”ש בחו”ל… אתה תכסה את כל ההוצאות האלה והרבה יותר.

***לפני שאתה מתקדם, תבין משהו*** אתה לא צריך שום ידע קודם ושום כישורים מיוחדים כדי לעשות מה שאנחנו מגלים בקורס ולהצליח להרוויח ממנו בכל יום. אתה תדע צעד אחר צעד איך לבנות תשתית שעובדת באמת ולא רק בתיאוריה.

כל הכלים מועברים בצורה שאפילו אם נושיב תוכי מול המסך והוא יפעל בדיוק לפי השיטה – הוא יידע איך למכור כל דבר באמצעות תבנית פשוטה וברורה. אתה תגלה מא’ ועד ת’ איך לייצר הכנסה יומית קבועה ויציבה דרך המרקטפלייס של פייסבוק. השיעורים מועברים בשיא הפשטות ומלאים בדוגמאות ברורות, כך שכל אחד יכול להצליח, כן גם אתה! 🙂

על המנחה בר ורן ריבאייזן מומחה למסחר אלקטרוני

מוכח באופן חד משמעי! במרקטפלייס של פייסבוק, יד 2 המשופר של ישראל, אפשר למכור כל דבר שעולה לכם לראש. נעים מאוד – אנחנו בר ורן, קופירייטר ויזם איביי, יוצרי קורס המרקטפלייס הראשון בישראל. עם ניסיון של למעלה מ-2,300 מודעות חינמיות במרקט, פיתחנו שיטה שמאפשרת לכל אחד להרוויח ממכירות באופן קבוע, בלי שום כישורים מיוחדים וידע קודם. אז בואו תגלו תכלס מה יוצא לכם מהקורס – קבלו הצצה במתנה עכשיו

אהבתם? לחצו כאן לפרטים נוספים.

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin