קורס הדרך הבטוחה להצליח בעבודה ובקריירה

stairs-4574579_1280
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

על הקורס הדרך הבטוחה להצליח בעבודה ובקריירה

כלים לשיפור מיומנויות אישיות ומקצועיות.

טכניקות לתכנון קצר טווח וארוך טווח לקריירה, תוך שמירה על מיקוד לאורך הדרך.טכניקות לשמירה על רלוונטיות מקצועית בשוק עבודה דינמי.

טכניקות וכלים פרקטיים (כולל דוגמאות) שיעזרו לכם להצליח בשיחות שכר. קובצי תרגול נוחים לשימוש.גילעד בן נון – בוגר האוניברסיטה העברית, רואה חשבון וכלכלן בהכשרתו עם ניסיון של יותר מ- 10 שנים בשוק העבודה במגוון תפקידים בכירים. בוגר תכנית המאיץ (Accelerator) של מרכז היזמות Novus של המכללה למנהל. ייעץ למאות אנשים – סטודנטים ובוגרי תארים – בשלבים שונים בקריירה.

דרישות הקורס: ללא דרישות מוקדמות. מה שחשוב הוא הרצון להתקדם ולהתפתח מבחינה מקצועית ואישית!

תיאור הקורס:הדרך הבטוחה להצליח בעבודה ובקריירה הינו הקורס המקיף והשלם שילמד אתכם כיצד להפוך לעובדים בעלי ערך גבוה יותר לארגון (ובשוק העבודה בכלל), וכיצד תוכלו למנף את הערך הגבוה בשביל להצליח בקריירה ולשפר את השכר.

הקורס מחולק ל- 5 חלקים:

חלק 1: בניית התשתית להצלחה בעבודה ובקריירה – מסביר את השיטה ובו נבנית התשתית להמשך הקורס.

חלק 2: כיצד תוכלו לספק תועלת רבה לארגון? – הסיבה שיקדמו אתכם בעבודה ובשכר נעוצה בתועלת שתספקו לארגון. בחלק הזה תלמדו מה חשוב לארגון, וגם תלמדו מגוון טכניקות שיעזרו לכם לענות על צרכי הארגון בצורה מיטבית ואפקטיבית.

חלק 3: שיפור מיומנויות אישיות ומקצועיות – חלק זה מסביר מה הסוד שיאפשר לכם לשמור על הרלוונטיות בשוק העבודה, וגם איך לצמצם את השחיקה בקריירה.

חלקים 4 ו-5: היערכות לשיחת שכר וכלים לניהול מו”מ (חלק א’ ו-ב’)הקורס בנוי באופן מתודולוגי ומסביר, צעד אחר צעד, איך בונים קריירה ארוכת טווח, כשכל התהליך נעשה בליווי חוברת עבודה נוחה וקלה לשימוש.

על המנחה גילעד בן נון יועץ קריירה ומרצה לנושאי ניהול קריירה

יועץ קריירה ומייסד פלנתיב – ייעוץ קריירה. רואה חשבון וכלכלן – בוגר האוניברסיטה העברית , ובעל תואר שני במנע”ס מהמכללה למנהל. בוגר תכנית המאיץ (Accelerator) של מרכז היזמות Novus של המכללה למנהל. בעל הכשרת PPC Optimizer. שימש כמנטור בתכנית היזמות העסקית של אוניברסיטת בר אילן. שימש כמנטור עסקי וכמרצה בתכנית יזמים צעירים.

אהבתם? לחצו כאן והירשמו!

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin