קורס איך לחיות באנרגיית שיא – כל יום כל היום (קורס Audio קולי)

earth-2581631_1280
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

על הקורס איך לחיות באנרגיית שיא – כל יום כל היום (Audio קולי)

חיוניות פיסית גבוהה יותר והספק גבוה יותרwellbeing – תחושת בריאות, שמחה ואושר

מיגנוט – כשרמת האנרגיה שלך גבוהה כל רצון וחלום שלך מגיע אליך בטבעיותיכולת גבוהה יותר להעניק לסובביך – משפחה, ומעגלים מקצועיים ועסקיים

היכולת שלך להגשמה עצמית מספקת ובעלת משמעות תעלה משמעותית(קורס Audio קולי )

דרישות הקורס: סקרנות ועניין בהתפתחות אישית. רצון ליהנות מהחיים ולמצות אותם. לא נדרשת יכולת ריכוז או יכולת פיסית מיוחדת. הקורס מועיל לכל אדם בכל שלב בחיים. תמיד אפשר להעלות את רמת האנרגיה שלנו.(קורס Audio קולי )

תיאור הקורס:ב 23 שיעורים קצרים תקבלו 23 טכניקות להעלאת רמת האנרגיה היומיומית שלכם. השיעורים נוגעים בתחומי חיים שונים והם קלים ליישום. זה קורס פוקח עיניים לגבי כמות מקורות האנרגיה שזמינים עבור כולנו. השיעורים כולם מוקלטים. מספיק להאזין כדי להבין את החומר. הקורס מעורר השראה לא דורש כל מאמץ, הוא זורם ומאיר עיניים. החיים של כולנו מלאים בהמון המון אנרגיה זמינה ליצירת חיים נפלאים על פי טעמכם האישי. תהנו ותצליחו!(קורס Audio קולי ) 

על המנחה תמי יערי אור מנטורית, מאמנת ומלווה בעלי עסקים להצלחה

מנטורית אישית ועסקית, מתקשרת והילרית בעלת מעל 25 שנות נסיון בעבודה עם אלפי אנשים ועסקים.תמי יערי זכתה במקום הראשון בתכנית הטלויזיה ״הכוח״ בערוץ 10! מחברת חמישה ספרים בינלאומים על מודעות והצלחה, בינהם שני רבי מכר באמזון. הספרים נמצאים בעברית בחנויות הספרים וגם אונליין.בוגרת תואר ראשון ושני בהצטיינות יתרה באוניברסיטה העברית ירושליים, בפילוסופיה יהודית ובפילוסופיה הודית. יערי עובדת עם יחידים, קבוצות, חברות ובעלי עסקים, על מודעות עצמית וקידום אישי ועסקי.תמי יערי מובילה גם מסעות יחודים ברחבי העולם- למזרח ולמערב, בהם שזור מסע אישי.תמי מקדישה את חייה לעזור לאנשים ולאנושות ביצירת חיים מאושרים ומיטיבים, בהם החבור בין הרוח לחומר הוא טבעי ומעצים.

אהבתם? הירשמו

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin