קורס עריכת וידאו לילדים בתוכנת Filmora

portrait-3163518_1280
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

על הקורס עריכת וידאו לילדים בתוכנת Filmora

שימוש בתכנת העריכה

כיצד עורכים וידאו בצורה נכונה ומעניינת

יצירת סרטון ממספר קליפים עד ליצירת סיפור

הוספת כתוביות וכותרות

הוספה של פס קול לסרט

הוספת אפקטים מיוחדים ושמירה כסרט והפצv

דרישות הקורס: דרישות טכניות לקורס מחשב PC או MAC בלבד חיבור לאינטרנט דפדפן google chrome (מומלץ) התוכנה נותנת 30 יום נסיון ולאחר מכאן ניתן לרכוש אותה בתשלום ידע מקדים נדרש אנגלית ברמה בסיסית (קריאה ) רצון ללמוד דברים חדשים ?

מה מקבלים בסוף הקורס תעודה הסמכה מטעם אתר MYCO על החומר הנלמד ידע מעשי בעריכת וידאו ידע באחת מתוכנות העריכה הפופולריות ביותר

תיאור הקורס:קורס עריכת וידאו לילדים בתוכנת פילמורה לערוך כמו מקצוען מה נלמד בקורס זה ? שימוש בתכנת העריכה כיצד עורכים וידאו בצורה נכונה ומעניינת יצירת סרטון ממספר קליפים עד ליצירת סיפור הוספת כתוביות וכותרות הוספה של פס קול לסרט הוספת אפקטים מיוחדים ושמירה כסרט והפצה

תיאור הקורס ב-5 שנים אחרונות תחום עריכת הוידאו ברשת הפך לפופולרי מאוד ואיתו גדל גם הצורך בעריכת הסרטים כדי להפוך אותם ליותר מעניינים. בקורס עריכת וידאו נלמד להשתמש בתוכנת פלמורה, אחת התוכנות האוהבות ביותר על ידי עורכים יוטיברים, מכיוון שהיא מכילה הרבה מאוד אפשרויות שהופכת את הסרט שלך לסרטון רשת מצוין.

הקורס עריכת וידאו נבנה עבור ילדים אשר רוצים לשפר את יכולתם לערוך סרטים בצורה מקצועית הקורס מלמד את סדר הפעולות הנכון שיש לעשות כדי לערוך סרט (פתיחת פרויקט -העברת חומר – חיתוך גס ובנית סיפור -> דיוק -> הוספת טקטס -> מויזקה -שמירת סרט ) קורס קורס עריכת וידאו לילדים הוא המקום הנכון להתחיל בוא את הדרך שלך כעורך וידאו הקורס נבנה על ידי עורך וידאו מקצועי בעל ניסיון רב בעריכת וידאו.

על המנחה מיכאל קוטלר מרצה ומנהל תוכן בעולם הדיגיטלי, הדרכת סייבר וטכנולוגיה לילדים

הילדים והנוער של ימינו חיים בעולם מלא גירויים ואינפורמציה. ההתמחות שלי היא בלימוד ילדים ונוער אשר חיים בעולם כזה, בו יש צורך בלמידה קצרה וממוקדת. ולכן, הקורסים שלי בנויים במודל Micro-learning.אני מיכאל קוטלר, בעל ניסיון של מעל 10 בהדרכת פיתוח אפליקציות, תלת מימד וסייבר לילדים ונוער.בנוסף אני משמש כמרצה ומנהל תוכן לימודי בחברת העולם הדיגיטלי העוסקת בהדרכות בתחומי מחשבים, טכנולוגנה וסייבר לילדים ונוער.

אהבתם? לחצו כאן לפרטים נוספים.

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin