קורס אמנות הפרזנטציה

innovation-561388_1280
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

על הקורס אמנות הפרזנטציה

קורס אומנות הפרזנטציה יאפשר לכל מי שנדרש להציג מול קהל להעביר מצגת בצורה מקצועית, מרתקת, זכירה ומניעה לפעולה. בקורס תלמדו לבנות פרזנטציה לקהל שומעים תוך תכנון מראש של המטרות כדי להשיגן בסופה של המצגת או ההרצאה

קורס אומנות הפרזנטציה מקיף את כל התהליך החל מהגדרה ראשונית של המטרות, דרך בניית המצגת וההתכוננות ועד העברתה בפועל וסיומה המוצלחקורס שבסופו תוכלו להפיג חששות מפני עמידה מול קהל: תדעו מה לעשות עם הידיים, מה ללבוש ולאכול לפני, איך להימנע מעיכובים, איך להעלות אנרגיות ואפילו איך להתמודד עם שאלות מאתגרות מהקהל

הקורס מיועד לכולם: עובדים, מנהלים, סטודנטים, בעלי עסקים, מרצים מקצועיים. כל מי שנדרש להציג מול קהל צופים או שומעים. בין אם בחדר ישיבות ובין אם באולם ואפילו באמצעות וובינרהקורס מכיל קבצי תרגול שימושיים שיסייעו לכם בהכנת המסרים, אפיון קהל הצופים ועודמנחת הקורס, יובל שחק, היא מרצה מבוקשת ומנחת סדנאות למנהלים ואנשי עסקים ומנחת NLP

דרישות הקורס: ללא דרישות מוקדמות

תיאור הקורס:העברת מצגת או במושג הנפוץ פרזנטציה (באנגלית: presentation) היא פעולה מאתגרת הדורשת העברת מסרים באופן שישיג תוצאות תוך עמידה מול קהל צופים או מאזינים.

גם אם אנו לא מודעים לכך, כמעט כולנו מעבירים מצגות על בסיס יומיומי. גם במהלך שיחה אנו מעבירים מסרים, מנסים לשכנע ולהשיג את התוצאות הרצויות.

אז איך עושים את זה נכון?בקורס “אמנות הפרזנטציה” תמצאו את כל הידע הנדרש כדי להעביר מצגת ומסרים בצורה איכותית, משכנעת ומניעה לפעולה. בקורס מוצגים כל השלבים ליצירת הפרזנטציה החל מהשלב המוקדם של הגדרת המטרות ואיסוף החומרים, דרך הכנת המצגת וההתכוננות לקראת הצגתה ועד העברתה בפועל בצורה שתרתק את הקהל ותרתום אותו למטרה שהגדרתם.

קורס מרתק וכיפי עשיר בטיפים, עצות והדגמות שיסיעו לכם להתמודד עם חסמים והפחד הגדול והמרתיע – פחד קהל.

בין הטיפים הרבים בקורס: מה עושים עם הידיים? מה לובשים? מה צריך להכין מראש? איך מתמודדים עם שאלות מהקהל שמפריעות לנו או שאין לנו עליהן תשובה? ועוד ועוד. הקורס משלב  להתמודד עם חסמים ופחדים, איך לעמוד מול קהל והכי חשוב, איך לרתק אותו ולרתום אותו למטרה.עוד תקבלו טיפים רבים כמו מה לעשות עם הידיים, מה ללבוש, מהו קצב הדיבור הרצוי, איך להכין את החדר למצגת ואף איך להתמודד עם שאלות מאתגרות מהקהל.יובל שחק, מרצה, מנחת סדנאות ומובילת מנהלים להצלחה מעניקה לכם בקורס וידאו מרתק זה כלים רבים לבנית מצגת או הרצאה מוצלחת ומדגימה טכניקות מגוונות להתמודדות עם מצבים רבים בעת העמידה מול הקהל. אז בין אם המטרה שלכם היא לגייס כספים ממשקיעים, להגדיל מכירות, לקדם פרויקט, להציג פרויקט גמר או תוצאות עסקיות – קורס זה הוא קורס חובה!

על המנחה יובל שחק מרצה לנושאי מצוינות ו-NLP מרצה ומנחת סדנאות, *TRAINER OF NLP, מורה ומאמנת בכירה למצוינות ומובילות אישית ועסקית.

עים להכיר! שמי יובל שחק ואני מאמנת אריות. לא, לא אריות אמתיים… אלא אנשים כמוך וכמוך, שמבינים שבחיים, כמו בג׳ונגל, יש המון סוגים של חיות, אבל רק אחד מכונה בשם מלך הג׳ונגל או מלך החיות. האריה! קרוב לעשור שאני חוקרת בלהט את ההבדלים בין הטובים יותר לטובים פחות ואת הגורמים שמאפשרים לאנשים מסוימים לחלום ולהגשים את כל החלומות שלהם, לעומת אנשים אחרים שחיים חיים בינוניים חסרי תשוקה.למדתי מטובי המומחים בארץ ובעולם ואת עקרונות ההצלחה אני מעבירה בארגונים למנהלים ולעובדים על מנת לאפשר להם להשיג פריצות דרך ותוצאות יוצאות דופן בחייהם. כיום אני מתמחה בנושאים של הגברת מוטיבציה, מיצוי פוטנציאל ויצירת חוסן מנטאלי.* (NLP = NEURO, LINGUISTIC, PROGRAMMING) הינה גישה לחקר המוח ולחקר המצוינות המציעה מגוון רחב של כלים שמטרתם לשנות ולשפר את התקשורת האישית והבין אישית. הטכניקות והאסטרטגיות של ה-NLP משפיעות על איך שאנחנו מרגישים ומאפשרות לנו לפעול בדרכים חדשות, יצירתיות וטובות יותר, להשגת מטרותינו.

אהבתם? הירשמו כעת!

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin