האם לגבר בגובה של כ1.70 ס”מ יש סיכוי לעסוק בדוגמנות מסוג כלשהו והאם שווה לנסות בכלל?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

קיבלנו שאלה שפשוט היינו חייבים לענות עליה, אז ממש לפני השבת הנה
“היי שאלה לי אליכם, האם לגבר בגובה של כ1.70 סמ יש סיכוי לעסוק בדוגמנות מסוג כלשהו ושווה לנסות בכלל?
תודה”
– Razo Levy

תשובה:
שאלה זו של עניין הגובה מטרידה דוגמנים ודוגמניות בכל העולם, ובכן התשובה הקצרה בעניין האם שווה לנסות? ובכן, כן! תמיד שווה לנסות ולרדוף אחר החלומות והשאיפות שלנו בחיים, ויהי מה ושאף אחד או גורם לו יגיד לך מה אתה מסוגל ומה לא. עשה מה שטוב לך בחיים ולרגע אל תפסיק לרדוף אחר זה.

כעת לתשובה “התעשייתית”, עניין הגובה והמידות בכלל תמיד הייתה סוגייה שהתשובה לרוב הייתה חד משמעית, כן, אם אין לך גובה אתה לא יכול להצליח בדוגמנות, זה מה שהם אומרים לפחות, אנחנו מאמינים ומציעים גישה קצת שונה.

לא משנה מה נחליט לעשות בחיים, תמיד נמצא אינסוף סיבות למה זה לא יכול להצליח, למה אנחנו לא מתאימים לעבודה כזו או אחרת, למה אנחנו לא יכולים להתמקד במה שאנחנו אוהבים, תמיד נמצא סיבות למה לא, אצלינו אנחנו מציעים להתרכז בלמה כן, מה כן יכול לעבוד ואיך עושים זאת, איך מצליחים בעולם הדוגמנות גם אם אתה לא 1.80, והנה התשובה, מוכן?

כל אדם, זכר או נקבה יכול להצליח בדוגמנות, לא משנה מה הגובה או הנתונים שלוה. מפתיע לא? בהחלט. אני אסביר.

עולם הדוגמנות הוא רחב מכפי שרוב האנשים מכיר ויודע, עולם הדוגמנות כולל בתוכו עשרות נישות ותתי נישות בדוגמנות שמי שיבדוק טוב יגלה שהוא יכול להתאים לפחות לכמה נישות בענף הדוגמנות.

בקורסים והסדנאות שאנו מעבירים אנו מתמקדים בנושא של מה הפורטה שלך? (פורטה = נק’ חוזק), אנו נותנים כלים לגלות את נקודות החוזק, כלים איך להשתמש בהן ואיך למנף אותם להצלחה בענף הדוגמנות.

במקרה שלך, לא נוכל לקבוע על רגל אחת מבלי להכיר ולבחון את הנתונים מהי הנישה שמתאימה לך, אבל כן נוכל להגיד לך שאם תחקור מעט אתה תגלה להפתעתך ולהפתעת רבים כמוך, גברים ונשים כאחד, שיש כל כך הרבה נישות שיכולות להתאים לכם ולפחות לשם התחלה בענף תוכלו להתמקד בהם, לשלוט על הנישה, להתמקצע בה ומשם להתפתח.
אני מזמין אותך לבקר בבלוג שלנו, יש שם קטע וידיאו מסדנה שערכתי שעונה על השאלה הזו בדיוק.

מקווה שעזרתי ואם לא, אתה תמיד יכול להפנות שאלות נוספות לדף.
מזמין אתכם לבקר בבלוג שלנו לעשרות טיפים בחינם וכמובן לשלוח שאלות לדף ונשתדל לענות לכולם.
שבת שלום, בברכה,
איציק זנטי