קורס מבוא לריקוד יונידאנס

female-4234344_1280
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

על הקורס מבוא לריקוד יונידאנס

מותאם גם לתלמידים חסרי רקע קודם בריקוד

קורס המבוא כולל שלושה ריקודים פשוטים, מוסברים בפירוט עם סיום הקורס תוכלו ללמד ריקודים בכל הפעלה, חוג ומסיבה! הקורס משלב אלמנטים ממחול מודרני, היפ-הופ, ברייקדאנס, סלסה, בצ’אטה, ואפילו בלט.

דרך מעולה להיכנס הכושר: בשעה אחת של שיעור יונידאנס יש שריפת קלוריות (בין 500 ל- 800)תלמיד שיעבור בהצלחה את קורס המבוא והקורס המתקדם יקבל תעודת מורה יונידאנס ויוכל להתחיל להעביר שיעורים בתשלום – מקור מעולה להכנסה נוספת!

דרישות הקורס: אין דרישות מקדימות לקורס, ולא נדרש ידע קודם בריקוד או כושר, רק רצון ללמוד!

תיאור הקורס:יונידאנס הוא בעצם סוג של “מסיבה”: ריקוד שמשלב אנרגיה גבוהה ומוסיקת פופ קצבית, עם צעדים ושילובים ייחודיים, המאפשרים למשתתפים לרקוד ולהשתחרר מדאגות. שיעור יונידאנס הוא דינאמי, כיפי וקל לביצוע ומכאן המוטו של יונידאנס: פשוט לרקוד. השיעור מותאם במיוחד לרמות של מתחילים ולאנשים ללא רקע בריקוד, אך גם מהנה לבעלי רקע בריקוד. יונידאנס מבוסס על מוזיקה פופולרית, שירים של מדונה, ביונסה, שאקירה, ליידי גאגא וכו’. לכל שיר יש ריקוד בעל כוריאוגרפיה פשוטה המודגמת על ידי המדריך. לא מדובר בשיעור ובו לומדים קומבינציה או כוריאוגרפיה, אלא במסיבה רציפה בת שעה, בה פשוט מעתיקים את התנועות הפשוטות, ומכאן הביטוי “פשוט לרקוד”. שיעור יונידאנס מאפשר לכל אחת ואחד להשתחרר, לפרוק מתחים, ולצאת עם חיוך על הפנים. עם ההנאה מתווסף עניין הכושר: בשיעור יונידאנס שורפים קלוריות, מעלים דופק, וכל הגוף זז. בנוסף מתחדדות יכולות הקואורדינציה והגמישות. מטרת יונידאנס היא ליצור תנועה בינלאומית של ריקוד, פנאי וקהילה. הסגנון המיוחד אשר פותח ע”י הכוריאוגרף והרקדן ג’וני (יהונתן) כיס-לב, משלב אלמנטים ממחול מודרני, היפ-הופ, ברייקדאנס, טוורקינג, סלסה, בצ’אטה, רגאטון ואפילו בלט. כל המדריכים של יונידאנס מקבלים הכשרה תיאטרלית ובה הם נדרשים ללמוד את מילות השירים ולהצליח להביע את משמעות המילים בתנועות. מטרת המדריך היא לגרום לכל אחד מהמשתתפים להרגיש “כוכב”. בקורס המבוא תרכשו את הכלים המקדימים הדרושים על מנת להפוך למדריכי יונידאנס, או להפיק הנאה מירבית מהשיטה כמשתתפים מהבית.

על המנחה יהונתן כיס-לב רקדן וכוריאוגרף

ג’וני (יהונתן) כיס-לב הוא רקדן וכוריאוגרף ישראלי. מצעירותו הראה כשרון בתחומי האמנות,ריקוד ושירה. בגיל 13 החל ללמוד ריקוד באופן מקצועי תחת הכוריאוגרף אפי תירוש, ובהמשך עם עמוס קב ועינת לאור אטיק. הופיע בלהקות אביב, אנחנו כאן ולהקות ייצוגיות של ישראל. בגיל 16 זכה במלגת לימודים בקנדה, ושם התמחה בריקודי פולקלור,מודרני וג’אז. לאחר שנתיים חזר לישראל לשירות צבאי מלא. לאחר השירות לימד מחול ישראלי וריקודי עם בארץ ובחו”ל. מפתח שיטת “יונידאנס”, אשר נועדה להקנות את יסודות הריקוד לאנשים חסרי ניסיון בתחום.

אהבתם? הירשמו

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

קורסים נוספים שיכולים לעניין אותך . . .