קורס לשינוי בהרגלי אכילה תודעה וירידה במשקל

vegetable-skewer-3317060_1280
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

על הקורס לשינוי בהרגלי אכילה תודעה וירידה במשקל

35 ימים סרטונים קצרים המתמקדים בעקרונות, הרגלים וכיווני חשיבה לשינוי תזונתי וירידה במשקל. אין צורך לספור קלוריות, להימנע ממסעדות או מאכלים אהובים. למדי לאכול נכון את המזון האהוב עלייך!

להצלחת התהליך קבלי ממני מחברת הדרכה ייחודית המכילה את כל התכנים, כולל משימות אתגר לכל נושאלא רק תזונה!

הקורס כולל התייחסות לאכילה רגשית, הצבת יעדים ומטרות, איתור מחסומים ועוד

רעיונות ומתכונים לארוחות ערב, ארוחות בוקר, בילויי במסעדות ובתי קפה, טיפים לבישול ואפיה. כל התכנים נבנו ע”י דיאטנית קלינית מוסמכת וכן נוסו והומלצו ע”י אלפי לקוחות למעלה מ- 18 שנה.

דרישות הקורס: ללא דרישות מוקדמות.

תיאור הקורס:”תקועה” עם קילוגרמים שפשוט לא יורדים? אוכלת די בריא ומאוזן ולא מבינה מה כבר אפשר לחדש? אם זה מוכר לך ואת כבר עייפה ונמאס לך.. אני מזמינה אותך להשאיר מאחור את מה שאת יודעת וחושבת על דיאטות, וללמוד יחד איתי שיטה מנצחת שתעזור לך לרדת במשקל ולהטמיע הרגלים חדשים! בתכנית אינטרנטית ייחודית המבוססת על השיטה שפיתחתי, תעשי סדר בראש ובאכילה, תלמדי כיצד להטמיע הרגלים חדשים ותרדי במשקל ? בנוסף לסרטונים תקבלי ממני הפתעה עד הבית, מחברת מעוצבת ויפיפייה המכילה את כל התכנים של הקורס ומשימות אישיות להשרשת ההרגלים. המחברת תתן לך השראה ותזכורת יומיומית כדי לעזור לך להצליח!

התכנים נשארים אצלך לתמיד, ותוכלי לחזור לצפות בהם מתי שתרצי. לאורך תהליך שנמשך 35 ימים, נתמקד בהרגלים עוצמתיים חדשים שיביאו אותך לתוצאות והרגשה מעולה.

על המנחה עדי גודל סולומון

אז נעים מאד, שמי עדי גודל סולומון ואני דיאטנית קלינית B.Sc. יש לי רישיון מטעם משרד הבריאות ואני חברה בעמותת הדיאטנים “עתיד”.כשהתחלתי לעסוק במקצוע הנפלא הזה לפני 18 שנים, הבנתי די מהר שכל מה שלמדתי באוניברסיטה חשוב מאד, אבל פשוט לא יכול להתאים לכל אחד ואחת באותה מידה. מאז ועד היום אני חוקרת את התהליך המרתק של שינוי הרגלי אכילה וירידה במשקל.בנוסף להכשרות המקצועיות שלי במסגרת עבודתי בקופת חולים, “שניידר”, חדרי כושר, ועשרות מוסדות וארגונים – למדתי על מוטיבציה, חשיבה חיובית והרגלים ואת כל הידע אני מעבירה באהבה ללקוחותיי.לפני מספר שנים פיתחתי את שיטת 555, המבוססת על כל מה שלמדתי: ידע, הרגלים, תודעה. לצד מאות לקוחותיי שחוו את השיטה בהצלחה, כתבתי את הספר “לאכול.ליהנות. לחיות טוב ב5 שבועות” וכעת אני שמחה להפיץ את הבשורה עם הקורס האינטרנטי שילמד בדיוק איך ליישם אותה, צעד אחר צעד.אשמח ללוות גם אותך!

אהבתם? הירשמו

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin