חבילת הקורסים להקמת וניהול עסק מצליח – המשתלמת

desk-1456142_1280-1
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

על הקורס חבילת הקורסים להקמת וניהול עסק מצליח – המשתלמת

בחבילת הקורסים תקבלו כלים איך להקים עסק בצורה נכונה ולממש את החלום שלכם!

הקורס מקיף עדכני ופרקטי וכולל את כל השלבים הנחוצים להקמת עסק וניהולו בצורה נכונה ומוצלחת.בהרצאות משולבים טיפים סיפורים ודוגמאות אמיתיות של עסקים שליוויתי.

כולל את כל השלבים הנחוצים לגיבוש וכתיבת אסטרטגיה שיווקית ועסקית בצורה נכונה ומוצלחתמרצה בעל ניסיון רב בהקמה וליווי עסקים שיעזור לכם לממש את עצמכם ולהגשים את הרעיונות שלכם.

דרישות הקורס: ללא דרישות מוקדמות.

תיאור הקורס:הסטטיסטיקת העסקים אומרת שלמעלה מ – 40,000 עסקים נסגרים כל שנהואחרי 5 שנים רק חצי מהעסקים שורדים!אם יש לכם רצון לפתוח עסק ואין לכם את הידע לכך או שאתם רוצים לממש את עצמכם, להרוויח כסף להגשים את החלום שלכם אז הקורס הזה מיועד לכם!!הרבה אנשים חולמים על עצמאות אבל מהססים.לא בטוחים שיוכלו להתפרנס מזה?לא יודעים איך לעשות זאת?לא מכירים חלק מהדרישות והמיומנויות שנדרשות בשביל להיות בעל עסק?חבילת הקורסים כוללת 3 קורסים שינחו אתכם להקים עסק בצורה נכונה.כל קורס בחבילת הקורסים הינו מקצועי ומקיף וכולל את הכלים הידע העדכני והפרקטי איך להקים עסק בצורה נכונה ומקצועית, איך לנהל את העסק שלכם וכל זאת בשילוב טיפים מנצחים סיפורים ודוגמאות מעשרות עסקים שליוויתי.

על המנחה דרור צורף יועץ עסקי ושיווקי

שמי דרור צורף ואני משמש כיועץ שיווקי ועסקי וכמרצה בכיר.את דרכי בעולם השיווק הניהול והמכירות התחלתי לפני כ 25 שנים. לאחר סיום לימודי מנהל עסקים בהתמחות בשיווק במכללה למנהל, עבדתי במס’ חברות מובילות במשק כגון: בזק בינלאומי, YNET, סבון של פעם, נרות בשנקין ועוד, בהן שימשתי במגוון תפקידי ניהול שיווק, ניהול מערכי מכירות, ניהול עסקי וניהול כללי של חברות.צברתי ניסיון רב וידע במהלכי שיווק, תהליכי מכירה, ניהול מערכי שיווק וניהול חברות. כיום אני מלווה ומייעץ לעשרות רבות של עסקים. תהליכי הייעוץ והליווי שונים מלקוח ללקוח ומותאמים באופן אישי לצרכיו של בעל העסק והיזם.בנוסף הנני משמש כמרצה בכיר במס’ מוסדות וכמרכז מקצועי בתפנית – האוניברסיטההפתוחה במסלול מנהל עסקים ושיווק ופרסום. במסגרת הלימודים אני מלווה את הסטודנטים בכתיבת תוכניות שיווקיות ועסקיות

אהבתם? הירשמו!

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin