קורס לריקוד יונידאנס מתקדמים – BASIC2

dance-1940245_1280
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

על הקורס לריקוד יונידאנס מתקדמים – BASIC2

הקורס מיועד לבוגרי קורס “מבוא לריקוד יונידאנס”קורס BASIC2 כולל ריקודים מורכבים יותר מאשר בקורס המבוא

עם סיום הקורס תוכלו ללמד 50 דקות רציפות של ריקודים בכל הפעלה, חוג ומסיבה!

הקורס משלב אלמנטים ממחול מודרני, היפ-הופ, ברייקדאנס, סלסה, בצ’אטה, ואפילו בלט.

דרך מעולה להיכנס הכושר: בשעה אחת של שיעור יונידאנס יש שריפת קלוריות (בין 500 ל- 800) תלמיד שיעבור בהצלחה את הקורס המתקדם יקבל תעודת מורה יונידאנס ויוכל להתחיל להעביר שיעורים בתשלום – מקור מעולה להכנסה נוספת!

דרישות הקורס: נדרש להשלים קודם לכן את קורס “מבוא לריקוד יונידאנס”.

תיאור הקורס:הקורס מיועד לבוגרי קורס מבוא לריקוד יונידאנס. בקורס הזה אנחנו צועדים קדימה. אתם תקבלו הכשרה מלאה בדרככם להפוך למורי יונידאנס. בקורס נקבל כוריאוגרפיות מלאות, כולל סרטונים לגבי הסימנים המקדימים. בתום הקורס תוכלו להעביר שיעור בן 50 דקות רציפות, של 18 ריקודים (כולל שלושת הריקודים של קורס המבוא).

בקורס נעמיק את הלימודים התיאורטיים מאחורי יונידאנס, נלמד על עקרונות המידל גראונד, הצדדים הסוציאליים של יונידאנס, יתרונות פיזיים ובריאותיים של יונידאנס וכו’. התלמידים בקורס מוזמנים לשלוח סרטונים של עצמם רוקדים על מנת להשלים את ההכשרה ולהפוך למדריך יונידאנס באופן רשמי.

הכי חשוב מהכל: הקורס כיף. תרקדו יחד איתנו, תלמדו את המילים, והצטרפו למשפחת מורי יונידאנס!!!!

על המנחה יהונתן כיס-לב רקדן וכוריאוגרף

ג’וני (יהונתן) כיס-לב הוא רקדן וכוריאוגרף ישראלי. מצעירותו הראה כשרון בתחומי האמנות,ריקוד ושירה. בגיל 13 החל ללמוד ריקוד באופן מקצועי תחת הכוריאוגרף אפי תירוש, ובהמשך עם עמוס קב ועינת לאור אטיק. הופיע בלהקות אביב, אנחנו כאן ולהקות ייצוגיות של ישראל. בגיל 16 זכה במלגת לימודים בקנדה, ושם התמחה בריקודי פולקלור,מודרני וג’אז. לאחר שנתיים חזר לישראל לשירות צבאי מלא. לאחר השירות לימד מחול ישראלי וריקודי עם בארץ ובחו”ל. מפתח שיטת “יונידאנס”, אשר נועדה להקנות את יסודות הריקוד לאנשים חסרי ניסיון בתחום

אהבתם? הירשמו

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin